Raport: Kevin Durant widzi Sixers jako pożądane miejsce lądowania w handlu

http://sports.yahoo.com/

Saga wokół Kevina Duranta i jego prośby o wymianę z Brooklyn Nets zdominowała letnie nagłówki gazet. Oczywiste jest, że przyszły Hall of Famer chce opuścić Brooklyn i jest gotów zrobić wszystko, aby to zrobić.

Po jego ultimatum postawionym prezesowi Nets Joe Tsai, wydaje się, że Brooklyn nie ma innego wyboru, jak tylko handlować supergwiazdą.

Drużyną najbardziej zainteresowaną Durantem byli Boston Celtics, ale teraz okazuje się, że do gry weszli Philadelphia 76ers. Po tym jak Durant był widziany na koncercie Travisa Scotta z byłym kolegą z drużyny Nets i obecnym obrońcą Sixers, Jamesem Hardenem.

Per Ian Begley z SNY:

Warto zauważyć, że oprócz Bostonu, Durant widzi również Filadelfię jako inne pożądane miejsce lądowania, według osób zaznajomionych ze sprawą.

Oto trudna część w zaangażowaniu Sixers w transakcję z Durantem: oni naprawdę nie mają aktywów.

Nets chcą mieć konkurencyjną drużynę po tym jak przehandlują Duranta, więc to oznacza, że Tyrese Maxey z pewnością będzie zaangażowany w transakcję. Jest on jedynym realnym trade assetem dla Sixers w tym momencie. Czy Philadelphia naprawdę poruszy przyszłą gwiazdę dla faceta, który, tak niesamowity jak Durant, przychodzi z dużym bagażem i jest kimś, kto jest trudny do utrzymania szczęśliwy na tym etapie swojej kariery?

Oczywiście, dodanie faceta takiego jak Durant do Joela Embiida i Hardena sprawiłoby, że Sixers byliby faworytami na Wschodzie, ale to sprawiłoby, że dla front office zespołu byłaby to trudna decyzja. Biorąc pod uwagę wszystko, co dzieje się ostatnio z Durantem.

Lista

5 największych 'co by było gdyby?’ moments in recent Philadelphia 76ers history

http://sports.yahoo.com/

Related

Sixers star James Harden has a 15% trade kicker in new contract

B/R chwali Sixers za rozwiązanie problemów z obroną obwodową w offseason

Tobias Harris z Sixers świętuje piękny ślub z bliskimi

Historia pierwotnie pojawiła się na Sixers Wire