Raport: Deion Sanders mówi rekrutom, że wybierze szkołę do soboty

Hall of Fame cornerback Deion Sanders oficjalnie został wielkim trenerem futbolu w college’u.

Wielcy trenerzy futbolu w college’u traktują niższe posady jako kamienie milowe do czegoś większego i lepszego. Deion wydaje się być na drodze do podjęcia większej i lepszej pracy.

Przez Kevina O’Donnella z Fox 13 w Tampa Bay, obecny trener Jackson State mówi rekrutom, że będzie „w szkole” w niedzielę.

Według O’Donnella, finalistami wydają się być Colorado, USF i Cincinnati. Przypuszczalnie Sanders również może zdecydować się na pozostanie tam gdzie jest.

Sanders spędził trzy sezony w Jackson State. Przekształcił i zdynamizował program. Niektórzy uważali, że zostanie tam do końca swojej kariery trenerskiej.

Ale Deion, jak wszyscy wielcy trenerzy futbolu akademickiego, chce więcej. I ma pełne prawo dążyć do czegoś więcej. Tak to działa. Celem jest wspinanie się po drabinie, zarabianie większej ilości pieniędzy, wygrywanie większej ilości meczów, dążenie do mistrzostwa, itd.

Krytykowanie trenerów za to, że to robią jest złe. Prawie tak samo źle jak to, że trenerzy krytykują graczy futbolowych, którzy podejmują decyzje we własnym najlepszym interesie.

To jest naprawdę klucz tutaj. Trenerzy mogą robić co chcą, iść gdzie chcą. Gracze powinni mieć taką samą swobodę, nie dając się za to wyzywać.

Raport: Deion Sanders mówi rekrutom, że wybierze szkołę do soboty originally appeared on Pro Football Talk