RAPORT: Big Ten’s 'wish list’ for conference expansion includes ND, Oregon, Stanford, UNC

Big Ten podobno ma oczy ustawione na cztery dodatkowe zespoły do ekspansji – dwa kolejne z Pac-12, Notre Dame i zaskakujący zespół z ACC.

Jeff Ermann z 247Sports zatweetował w poniedziałek, że Big Ten wciąż szuka możliwości dodania do ligi, z czterema konkretnymi zespołami na swojej liście życzeń: Notre Dame, Oregon, Stanford i North Carolina. To, oczywiście, zostało uznane za listę życzeń ligi i nie gwarantuje, że zrobią ruch dla tych programów, ale przynajmniej pokazuje, co Big Ten myśli o ekspansji.

W zeszłym tygodniu, Big Ten zrobił ogromne nagłówki, kiedy dodał USC i UCLA z Pac-12, aby dać mu 16 szkół. Szybko pojawiły się informacje, że liga będzie chciała dodać jeszcze więcej szkół, z Oregonem, Waszyngtonem i Notre Dame w najlepszym miejscu, aby dołączyć do ligi. Jednak teraz wydaje się, że Stanford i Karolina Północna to dwa kolejne programy, na które należy zwracać baczną uwagę.

Nie ma żadnych znaków, że ruch nastąpi w najbliższym czasie, ale nie zdziwcie się, jeśli Wielka Dziesiątka wykona kolejny duży ruch w najbliższym czasie.

Kontakt/Śledź nas @The SpartansWire na Twitterze, i polub naszą stronę na Facebooku aby śledzić bieżące relacje z Michigan State, notatki i opinie. Możesz również śledzić Roberta Bondy na Twitterze @RobertBondy5.

Lista

15 szkół do monitorowania powinny Big Ten szukać do rozszerzenia

Więcej Football!

RAPORT: Big Ten’s 'wish list’ for conference expansion includes ND, Oregon, Stanford, UNC

Michigan State football makes 5-star DL David Hicks Jr.’s top 7 schools list

Michigan State football listed as finalist for Virginia 3-star WR Paul Billups Jr.