Rangersi uzgadniają opłatę za napastnika Colaka

Rangers uzgodnili z PAOKiem opłatę za Antonio Colaka w wysokości około 1,8 mln funtów, ale grecki klub nie podjął jeszcze decyzji, czy pozwoli napastnikowi przenieść się na Ibrox.

Giovanni Van Bronkhorst chce dodać Colaka do swoich opcji ataku przed nowym sezonem Scottish Premiership, a zawodnik jest chętny na przeprowadzkę do Glasgow.

  • Rangers fixtures: Livingston na wyjeździe na żywo na Sky otwiera sezon
  • McGregor zgadza się na nową umowę z Rangers
  • Centrum transferowe LIVE!

28-latek, który pierwszą połowę ubiegłego sezonu spędził na wypożyczeniu w Malmo, uzgodnił również warunki osobiste.

Colak był trzykrotnie reprezentantem Chorwacji i zdobył dwa razy bramkę, gdy Szwedzi wyeliminowali Rangersów z Ligi Mistrzów na trzecim etapie kwalifikacji zeszłego lata.

Zdobył 19 bramek dla drużyny Jona Dahla Tomassona przed powrotem do PAOK-u w styczniu, gdzie znalazł się w ograniczonym zakresie.

Alfredo Morelos has been a key part of Rangers' Europa League success

Image: Alfredo Morelos jest w ostatnim roku swojej obecnej umowy w Rangersach

Z ciągłymi spekulacjami na temat przyszłości Alfredo Morelosa, strona z Ibrox potrzebuje nowych opcji w ataku.

Hiszpański klub Sevilla był łączony z Kolumbijczykiem, który jest w ostatnim roku swojej obecnej umowy na Ibrox, chociaż doniesienia o formalnej ofercie zostały odrzucone.

Amad Diallo wrócił do Manchesteru United po okresie wypożyczenia, a Cedric Itten dołączył w zeszłym miesiącu do szwajcarskiego klubu BSC Young Boys.

Boyd: Rangersi nie muszą sprzedawać Morelosa

Proszę użyć przeglądarki Chrome, aby uzyskać bardziej dostępny odtwarzacz wideo

Kris Boyd uważa, że jego były klub Rangers jest w silnej pozycji i nie musi być zmuszony do sprzedaży napastnika Alfredo Morelosa tego lata

Kris Boyd podkreśla, że Rangersi mają silną pozycję z Alfredo Morelosem, nalegając, że nie ma potrzeby, aby być zmuszonym do puszczenia napastnika.

„To było w każdym pojedynczym oknie transferowym, odkąd przybył, że w zasadzie ma zamiar odejść.

„Będzie dzień, w którym to zrobi.

„W tej chwili myślę, że Rangersi są w dobrej pozycji. To nie jest przypadek, że muszą sprzedać. Jest tam miejsce, aby iść i negocjować z zespołami.

„Mówiłem to już wcześniej, każdy zawodnik ma swoją cenę. Jeśli ktoś chce spełnić tę wycenę, to jestem pewien, że Rangersi będą o tym rozmawiać.

„W obecnej formie jest on zawodnikiem Rangersów.”

Śledź letnie okno transferowe ze Sky Sports

Kto będzie w ruchu tego lata przed zamknięciem okna transferowego o 11pm 1 września?

Bądź na bieżąco ze wszystkimi najnowszymi wiadomościami i plotkami transferowymi w naszym dedykowanym blogu Transfer Centre na platformach cyfrowych Sky Sports . Możesz również śledzić ins, outs i analizy na Sky Sports News.