Rakuten Tv – wszystkie nowości na lipiec

ROME – Gorące lato na Rakuten TV: w lipcu na platformie Rakuten TV pojawia się szereg wspaniałych tytułów, w tym niecierpliwie wyczekiwane filmy świeżo po premierze w kinie, ekscytujące dramaty i nowe seriale! W sekcji TVOD platformy film akcji z Nicolasem Cage Utalentowany Pan C dociera w specjalnej ekskluzywnej cenie na pierwszy weekend premiery; nowy film komediowy z Sandrą Bullock i Channingiem Tatumem Zaginione miasto; wielki sukces filmowy i drugi rozdział wielkiej sagi rodzinnej Downton Abbey 2 Nowa Era (dostępny już od 30 czerwca, a do wypożyczenia od 14 lipca). A także nowy film wizjonerskiego reżysera Roberta Eggersa The Northman, film opowiadający historię Lady Diany, Spencer, w reżyserii Pablo Larraína i z nominowaną do Oscara i Złotego Globu Kristen Stewart w roli głównej, komediowy film Fausto Brizziego Bla Bla Baby z Alessandro Preziosi oraz debiut reżyserski Maggie Gyllenhaal Mroczna córka, oparty na powieści Eleny Ferrante i posiadający trzy nominacje do Oscara oraz inne ważne nagrody.

W sekcji AVOD również nie brakuje nowości: film Tinto Brassa La chiave (Klucz), w którym w roli głównej występuje kultowa Stefania Sandrelli, przejmujący dramat L’amante (Kochanek), od reżysera Imienia róży Jean-Jacquesa Annauda, oraz porywający Personal Effects, w którym w rolach głównych występują Michelle Pfeiffer i Ashton Kutcher. I znów dla miłośników thrillerów Bulletproof Man, Catch .44 i A Wife, a dla całej rodziny szeroki wybór tytułów, w tym Space Dogs, Ernest & Celestine, The Fakir of Bilbao i wiele innych.

W dziale SVOD Starzplay wreszcie dostępne są wszystkie odcinki Dziewczyny z Plainville, oryginalnego miniserialu Starzplay inspirowanego prawdziwą historią Michelle Carter. Wkrótce pojawi się również P-Valley 2, druga odsłona oryginalnej serii, która zagłębi się w życie bohaterów klubu ze striptizem Pynk z nowym odcinkiem co tydzień. Na uwagę zasługuje również promo Un’estate di grande cinema, aby cieszyć się wyborem najlepszych filmów ostatniego sezonu. I tak od 11 lipca do 7 sierpnia w specjalnej cenie dostępne będą tytuły wszystkich gatunków, od uznanego Belfastu po Diabolik, od zaskakującego Freaks Out po thriller The Fury of a Man po animację z The Croods 2 – A New Era i wiele innych. Na lato najlepsze w kinie!

Odkryj pełną ramówkę telewizyjną