Przewidywania Samp-Atalanta, dla kursów jest to mecz na '2′

Milan-Udinese i inne. W sobotę 13 sierpnia o godzinie 18.30 gramy Sampdoria-Atalanta, drugi „aperitif” pierwszego dnia Serie A. Aperitif, który powinien być… musujący, także w świetle zeszłorocznych precedensów, obu korzystnych dla GasperiniegoBergamaschi.

Sampdoria-Atalanta zapowiada się na rozrywkę, typujcie ten mecz

Rezultat Celu? Prawdopodobnie

Na Marassi zmierzą się dwie drużyny, które jeszcze nie zaznaczyły swojej obecności na rynku. Gasperini powiedział to bez ogródek, jego drużyna jest prawdopodobnie jedną z tych, dla których „rynek zaczyna się teraz”.

Tymczasem jednak to mistrzostwa się zaczynają, Samp rozgrzało swoje silniki w Coppa Italia pokonując Regginę 1-0 dzięki karnemu Sabiriego. Jedna z możliwych gwiazd edycji 2022/23 w Samp.

Atalanta, po tym jak przegapiła kwalifikacje do europejskich pucharów, jest rzeczywiście niewiadomą, ale będzie próbowała zacząć od pewniaków, czyli ataku, który w zeszłym roku wykrzesał z siebie 65 bramek (48 pasywnych). Kilka problemów w obronie, które były widoczne również w meczach towarzyskich przegranych z Valencią (1-2) i Newcastle (0-1).

Natomiast dla kursów zaczynają się wyprzedzające, znak 2 jest po 1,80, a zwycięstwo Sampa po około 4-krotności stawki. Na Marassi panuje atmosfera Goal (obaj strzelają), opcja warta średnio 1,60.