Przewidywania Rosario-Sarmiento, kurs na Apacza

Czy trzecia próba będzie tą dobrą? Takie jest życzenie Carlosa Teveza i całego otoczenia Rosario, drużyny, która od dwóch dni jest w rękach Apaczów, w których jednak przyszło tyle samo porażek. Entuzjazm jednak nie osłabł, a Carlitos może wziąć pierwszy rewanż w meczu otwierającym program siódmego dnia argentyńskiej Liga Profesional. Pretendentem Rosario będzie Sarmiento, mecz zaplanowany na godzinę pierwszą (we Włoszech) w nocy z piątku na sobotę.

Rosario Teveza wyzwaniem dla Sarmiento, typuj!

Rosario faworytem, uważaj na combo

Na razie nie nastąpił oczekiwany zwrot. Nie w wynikach… ale w statystykach tak! Przed podjęciem Aldosivi, tak naprawdę Rosario zebrało 5 Under 2.5+No Goal z rzędu. Potem podwójne odwrócenie na mocy przegranej 2-1 w szóstym dniu mistrzostw. Należy pamiętać, że Rosario jest jednym z trzech wiceliderów w Liga Profesional z 4 punktami na koncie, ale zajmuje ostatnie miejsce, jeśli chodzi o strzelone bramki: tylko 2.

The Sarmiento podchodzi do tego meczu wyjazdowego z 8 punktami, wszystkie uzyskane u siebie (2 zwycięstwa i remis). W drodze, mężczyźni trenowani przez Damonte przegrali z Talleres Cordoba (0-2) i Estudiantes (1-2), a następnie zremisowali 0-0 z Platense. Ciekawostka do odnotowania, w sześciu meczach rozegranych przez Sarmiento nigdy nie wyszedł znak 2, ani w 45′, ani w 90′.

Za kursy czas się uśmiechnąć za Apache, znak 1 oferowany jest po 1.98, natomiast zewnętrzny hit Sarmiento wart jest około 3.65. Od znaków do combosów: warto rozważyć podwójną szansę 1X plus Over 1,5, przy 1,75.