Przewidywania Rayo-Almeria, oto wynik z dogodnymi kursami

Rayo Vallecano to jedna z najlepszych niespodzianek La Liga edycji 2022/23. Drużyna trenowana przez Iraola jest świeżo po wyjazdowym zwycięstwie z Villarreal, wyniku, który utrzymuje przy życiu nadzieje Madrytu na osiągnięcie kwalifikacji europejskiej w przyszłym sezonie. Przeciwnikiem jest Almeria, a więc w zasięgu Falcao i jego kolegów z drużyny: wystarczy pomyśleć, że tylko 3 z 22 punktów Almeria zdobyła w meczach wyjazdowych, gdzie zero wyróżnia się w rubryce „wyjazdowe zwycięstwa„.

Rayo-Almeria, przygotuj swoją prognozę

Wynik 1 pierwszej połowy, dowiedz się ile płaci

Rayo w tym roku zawsze dobrze radziło sobie u siebie, gdzie przegrało dwa ostatnie domowe mecze, ale z takimi zespołami panów jak Betis i Real Sociedad. Najbardziej olśniewającym wyczynem jest 3-2 z Realem Madryt 7 listopada.

Almeria, jak wspomniano, poza domem po prostu nie radzi sobie, a ich skromny wyjazdowy rekord jest jak dotąd wyrównany jedynie przez znajdujące się na dnie tabeli Elche.

Są więc podstawy, by postawić na sign 1, oferowany po kursie 1.75. Należy również zauważyć, że Rayo od ośmiu kolejnych dni nie skończyło z przodu w spoczynku. Dla przypomnienia, 1 pierwsza połowa jest warta około 2.35, podczas gdy Over 0.5 home 1st half jest grane po wciąż interesującym kursie 1.80.

Chcesz być na bieżąco z przewidywaniami w czasie rzeczywistym? Zasubskrybuj za darmo grupę GOLLO Telegram, przewidywania Tuttosport© RESTRICTED REPRODUCTION