Przewidywania Polska-Argentyna, strzelcy bramek: Kursy na bramki Lautaro

Argentyna w rundzie 16 czy wyeliminowana? Wszystko rozstrzygnie się w 90 minutach, tych przeciwko Polsce, zaplanowanych na środę 30 grudnia na godzinę 20:00 we Włoszech. Mecz pokrywający się z Arabia Saudyjska-Meksyk.

Polska-Argentyna, odgadnij wynik i wygraj nagrody

Argentyna faworytem, poznaj kursy

Mistrzostwa Świata Argentyny rozpoczęły się od gromu Messiego, w 64. minucie meczu z Meksykiem. Aby wykonać zadanie teraz Albiceleste musi strzelić gola przeciwko liderowi Grupy C, czyli Polsce z Lewandowskim, który przeciwko Arabii Saudyjskiej przełamał się.

Podopieczni Scaloniego nie mogą kalkulować i poszukiwanie trzech punktów musi być konieczne, aby usankcjonować swoje ambicje w tym turnieju.

W przypadku kursów nie ma wątpliwości co do zwycięstwa Argentyny, za które Cplay i Begamestar płacą 1,47 podobnie jak Better i Goldbet. Polska 1 waha się od 7,63 na Cplay do 7,75 na Better, natomiast X grany jest po 4,35 na Begamestar i 4,20 na Better.

Od kursów na końcowy wynik 1X2 do kursów na strzelców bramek. Wyzwanie pomiędzy Messim a Lewandowskim jest tematem miasta, bramka Pulce’a za 2, podczas gdy pieczęć Polaka jest warta czterokrotność stawki.

Jest jednak Lautaro Martinez wciąż bez gola, a Toro to zawsze kandydat, o którym warto pamiętać. Jego podpis w delikatnym meczu z Polską jest wart około 2.75.

Chcesz być na bieżąco z prognozami w czasie rzeczywistym? Zapisz się za darmo do grupy GOLLO Telegram, predyktora TuttosportZapisz się do ligi fantasy Tuttosport League i wygraj fantastyczne nagrody!