Przewidywania Lecce-Napoli, ok kursów na partenopei

Napoli wychodzi na boisko, aby zrehabilitować się za ubiegłotygodniową porażkę z AC Milan. Drużyna trenowana przez Luciano Spallettiego zajmuje pierwsze miejsce z 16 punktami przed Lazio na drugim miejscu, a w poprzednich 6 ligowych meczach wyjazdowych zawsze wygrywała bez straty gola.

Lecce, gospodarze, wydają się lekko wyciągać wiosła. giallorossi, po pięciu kolejnych porażkach w Serie A, wciąż mogą pochwalić się 8-punktową przewagą nad Veroną na trzecim miejscu. Drużyna z Salento wygrała w tym sezonie tylko dwa razy przed własną publicznością, a w pozostałych 11 meczach rozegranych na „Via del Mare” zanotowała 6 remisów i 5 porażek.

Zrób swoje przewidywania teraz!

Ciekawe „combo”

Wszystkie szanse przechylają się na stronę Napoli. Znak 2 jest w tablicy po 1.65, podczas gdy „combo„, które łączy sukces partenopei z Multigol 2-4 (kombinacja, która zawsze wychodziła w ostatnich 6 meczach wyjazdowych azzurri) mnoży stawki po 2.55.

Chcesz być na bieżąco z przewidywaniami w czasie rzeczywistym? Zapisz się za darmo do grupy GOLLO Telegram, przewidywań Tuttosport© RESTRICTED REPRODUCTION