Przewidywania La Liga, Sevilla Ocamposa faworytem przeciwko Celcie

Trudny sezon dla Sevilli, charakteryzujący się zmianami trenerskimi i ryzykiem spadku do Segunda Division. Zespół trenowany obecnie przez Baska Mendilibara szuka trzech punktów przeciwko Celcie Vigo, aby zapewnić sobie spokojniejszą klasyfikację. Mecz 28 dnia La Liga zostanie rozegrany w piątkowy wieczór o godzinie 21.

Sevilla-Celta, podaj swoje przewidywania

Sevilla, oto ciekawa statystyka

Sevilla (do tej pory nigdy nie było 0-0) wygrała pięć z ostatnich sześciu meczów u siebie, ale ostatni wyjazdowy cios u siebie z Cadiz był również ważny, aby przejść plus 4 na strefę spadkową.

Podkreślone statystyki. W 20 z 27 dotychczasowych meczów rozegranych przez Rakiticia i jego kolegów z drużyny wyszło Multigoal 2-3.

Celta to przeciwnik, z którym „należy obchodzić się ostrożnie”, przegrywając zaledwie dwa ze swoich ostatnich 14 meczów. Galicjanie, prowadzeni przez weterana Iago Aspasa, dążą do dalszej poprawy swojego rankingu, w którym zajmują dziesiąte miejsce.

Na Sanchez Pizjuan, przewidywania uśmiechają się do drużyny gospodarzy, 1 jest grana o 2.20, podczas gdy X i 2 płacą około 3.30. Spróbuj 1X+Under 3.5 combo po 1.65: umiarkowane zaufanie do Andaluzyjczyków.

Chcesz być na bieżąco z przewidywaniami w czasie rzeczywistym? Zasubskrybuj za darmo GOLLO Telegram Group, prognozę Tuttosportu© RESTRICTED REPRODUCTION