Przewidywania dotyczące Mistrzostw Europy do lat 21, od bramki Rumunia-Ukraina

Jedna bramka na połowę dla Chorwacji i Ukrainy. Drużyna narodowa trenowana przez Rotana wystartowała z dobrej strony w grupie B Mistrzostw Europy do lat 21, w przeciwieństwie do Rumunii, która została pokonana przez całe 90 minut przez Hiszpanię. W drugim meczu, który odbędzie się w Bukareszcie, stawką są ważne punkty dla kontynuacji obu selekcji.

Rumunia-Ukraina, typuj

Ukraina zdobędzie punkty w 16 meczach z rzędu

Bez Mihaila Rumunia dużo traci, a nieobecność napastnika Parmy odbiera ważne rozwiązanie ofensywne Sandoi, którego drużyna narodowa nie ma bramek w trzecim meczu z rzędu.

Z drugiej strony Ukraina nie ma takich problemów, ponieważ strzeliła bramkę przeciwko Chorwacji w 16. meczu z rzędu, sprawiając, że Sikan, kolejne „odkrycie” Szachtara, cieszy się i pozostawiając Mudryka, jedną z gwiazd drużyny i całego turnieju, na ławce.

Jeśli chodzi o kursy, to Ukraina jest nieznacznym faworytem, z ostatnim 2 znakiem płacącym 2.35, podczas gdy wykupienie Rumunii jest 3-krotnym zakładem. Munteanu i jego koledzy z drużyny muszą spróbować, Ukraina jest na poziomie, ale nie Hiszpania.

Sensowne jest wypróbowanie wyniku Goal, oferowanego po kursie 1.75. W ostatnich 15 meczach Ukrainy zawsze padały co najmniej dwa gole (Powyżej 1.5), a w 12 z tych okazji padł Multigol 2-4.

Chcesz być na bieżąco z przewidywaniami w czasie rzeczywistym? Subskrybuj za darmo grupę GOLLO Telegram, predyktor Tuttosport© REPRODUKCJA ZASTRZEŻONA