Przewidywania dotyczące Ligi Mistrzów, widowisko Psv-Rangers

Kolejny powrotny wieczór playoffów Ligi Mistrzów, trzy mecze zaplanowane z kolejnymi biletami do zgarnięcia na fazę grupową. W Eindhoven grają z Psv-Rangers, wszystko otwarte po 2-2 pierwszej nodze w Glasgow.

Psg-Rangers, odgadnij wynik i wygraj nagrody!

Psv, atak gwiezdny

Z Psv na boisku potwierdza się tendencja do fajerwerków: sześć rozegranych meczów, zawsze „Gole”. Ale liczbą, która wiele mówi, jest bramki strzelone przez Boeren między ligą a różnymi pucharami: 20!

The Rangers w poprzedniej rundzie dokonali majstersztyku zdobywając dwie bramki w rewanżu z Royal Union SG. Teraz będą potrzebowali jeszcze jednego na Philips Stadion, gdzie już doprowadzenie meczu do dogrywki może być osiągnięciem.

Dla kursów w rzeczywistości Psv są zdecydowanymi faworytami, 1 przy 90′ jest warta około 1,75. Warto zaznaczyć, że w siedmiu dotychczasowych oficjalnych meczach rozegranych przez Szkotów zawsze padały łącznie minimum dwie i maksimum cztery bramki. Czy Multigol 2-4 jeszcze się pojawi, może w combo z double chance 1X?

Chcesz być na bieżąco z prognozami w czasie rzeczywistym? Subskrybuj za darmo grupę GOLLO Telegram, predyktor Tuttosport