Przewidywania Arabia Saudyjska-Meksyk, dla kursów będzie to widowisko

Ostatni dzwonek na Meksyk z Gerardo Martino. El Tricolor, ostatni z jednym punktem w klasyfikacji w Grupie C Mistrzostw Świata, zmierzy się z zaskakującą Arabią Saudyjską z Renard (3 punkty). W Lusail mecz, który zapowiada kilka bramek: oto co mówią kursy.

Arabia Saudyjska-Meksyk, typuj

Mecz o wysokim napięciu, uważaj na karty

Arabia Saudyjska do tej pory bawiła tłumy, udowadniając, że mimo pewnych niedociągnięć jest drużyną, która wie jak grać w piłkę. Al Dawsari, bohater meczu z Argentyną, nie wykorzystał karnego przeciwko Polsce zwiększając tym samym żal Synów Pustyni.

Meksyk, z drugiej strony, jeszcze nie przełamał się w strefie zdobywania bramek i w meczu inside-out może wymazać zero w kategorii zdobytych bramek.

W tablicy to właśnie znak 2 z Meksyku jest najbardziej uwiarygodniony, kurs idzie aż do 1,70. Jednocześnie bukmacherzy zakładają rozrywkowy mecz, a wyniki Goal i Over 2.5 oscylują średnio w granicach 1,65-1,70.

Dane dotyczące kar dyscyplinarnych. Jak dotąd sześć ostrzeżeń otrzymał Meksyk, a osiem Arabia Saudyjska. W tak decydującym meczu jak ten, tym bardziej powinniśmy zobaczyć co najmniej pięć kart.

Chcesz być na bieżąco z prognozami w czasie rzeczywistym? Zapisz się za darmo do grupy GOLLO Telegram, predyktora TuttosportZapisz się do ligi fantasy Tuttosport League i wygraj wspaniałe nagrody!