Prognoza Kamerun-Serbia, oto kursy na znak 2

Teraz to już osiem z rzędu. Co? Porażki Kamerunu w fazie finałowej Mistrzostw Świata. Czar, który bez powodzenia próbowali złamać podopieczni Rigoberta Songa w meczu otwarcia przeciwko Szwajcarii.

Kamerun-Serbia, typuj

Końcówka to „kombi”

Nieposkromione Lwy” wyraźnie lepsze od Helwetów w pierwszej połowie, potem po bramce Embolo (48′) wyraźny spadek.
Serbowie wiedzieli, że mają do czynienia z Brazylią nie do odparcia: wytrzymali pół, potem mur runął. Jest teraz do wymazania zero w standingu, a także to dotyczące „Strzałów w lustro bramki” dokonanych na Mistrzostwach Świata, bo Kamerun to nie Brazylia.
Warto zwrócić uwagę na serię dziesięciu Under 2.5 z rzędu (do 90. minuty) dla Afrykanów, czyli wynik, któremu oddsmakerzy dają lekką przewagę. Odds 1,75 na Better i Goldbet, 1,72 na Cplay i Begamestar. Over 2.5 płaci 2.01 na Cplay i 1.95 na Better.

Serbia startuje z pole position w finałowym wyniku 1X2, ale musi udowodnić na boisku swoją wyższość. The sign 2 pro Vlahovic and his teammates is played at 1.70 on Better and 1.72 on Cplay, while Cameroon’s 1 is proposed at 5.05 on the Begamestar slate against the 5.10 predicted by bookie Goldbet.
Jako przewidywanie możesz pójść na combo: X2+Multigol 1-3 (kurs 1,75) lub 1-4 (kurs 1,40), w zależności od tego, gdzie chcesz ustawić poprzeczkę.

Chcesz być na bieżąco z przewidywaniami w czasie rzeczywistym? Zapisz się za darmo do grupy GOLLO Telegram, predyktor TuttosportZapisz się do ligi fantasy Tuttosport League i wygraj wspaniałe nagrody!