Prognoza Bośnia-Islandia, kursy na korzyść Dzeko i jego kolegów z drużyny

Mecze kwalifikacji do Euro 2024 są główną atrakcją środkowego harmonogramu. Trwają pierwsze mecze grup, w tym Bośnia-Islandia zaplanowany w Zenicy. Dwie reprezentacje narodowe zostały rozlosowane w grupie J z czterema innymi selekcjami, w tym Portugalią z Ronaldo, który jest wielkim faworytem. Oprócz Słowacji,, Bośnia i Islandia również walczą o drugie miejsce kwalifikujące do fazy finałowej w Niemczech, z Luksemburgiem i Liechtensteinem w przewidywaniach.

Bośnia-Islandia, podaj swoje przewidywania

Jeśli w Lidze Narodów wystąpi Bośnia…

Bośnia ostatni raz wystąpiła we wrześniu w Lidze Narodów, gdzie Dzeko i jego koledzy zajęli pierwsze miejsce w swojej grupie, pokonując Czarnogórę, Finlandię i Rumunię u siebie.

Islandia wyszła na boisko w meczu towarzyskim na początku stycznia, notując remis 1-1 z Estonią i porażkę ze Szwecją na neutralnym boisku (Portugalia).

Bośnia spróbuje wykorzystać czynnik boiskowy, aby zacząć od trzech punktów, a kursy dają pewność Dzeko i jego kolegom z drużyny. Końcowy znak 1 jest oferowany po kursie 1.80, alternatywnie można wypatrywać kombinacji 1X+Over 1.5.

Chcesz być na bieżąco z prognozami w czasie rzeczywistym? Subskrybuj za darmo grupę GOLLO Telegram, predyktor Tuttosport© RESTRICTED REPRODUCTION