Premier League zakłady bukmacherskie, Leicester v Aston Villa przewidywania

Desperacja Leicester przecina się z pewnością siebieAston VilliEmery’ego w odzyskiwaniu sił w siódmym dniu Premier League. The Foxes znajdują się w środku strefy spadkowej po krwawej porażce w ostatniej kolejce z Crystal Palace Hodgsona.The Villans natomiast posunęli się do pogłębienia kryzysu Chelsea pokonując Stamford Bridge 2-0.

Leicester-Aston Villa, dokonaj swoich przewidywań

Łącznie sześć goli w pierwszym etapie

Z trzecią najgorszą obroną w lidze i z trzynastoma meczami z rzędu z przynajmniej jedną strzeloną bramką nie zajdziesz daleko, a właściwie to zajdziesz… do Championship. Leicester musi odzyskać minimum solidności, by wrócić i świętować fundamentalne zwycięstwo dla zbawienia. Dwa miesiące temu, w pierwszym meczu, Lisy wygrały 4-2 na Villa Park w Birmingham, nawet jeśli drużyna Emery’ego w ostatnich pięciu dniach uzyskała 13 punktów i zdobyła tylko jedną bramkę.

Motywacja jest dla Leicester, ale presja też jest, w przeciwieństwie do Aston Villi, która może grać swój mecz bez dręczenia się o wynik.

Kursy dają lekkiego faworyta dla Leicester ale jak zaufać tej obronie? Lepszy może być Gol lub ewentualnie Home Multigoal 1-2.

Chcesz być na bieżąco z przewidywaniami w czasie rzeczywistym? Zasubskrybuj za darmo grupę GOLLO Telegram, przewidywania Tuttosport© RESTRICTED REPRODUCTION