Premier League, Leeds-Man City: przewidywania zakładów bukmacherskich

Przed przerwą przegrało niesamowicie u siebie z Brentford. W pierwszym meczu po Mistrzostwach Świata pojawiło się jednak ponownie City, które wszyscy znają: spektakularne, jak zadośćuczynienie 3-2 dla Liverpoolu w Pucharze Ligi. W meczu zamykającym „świąteczną” kolejkę Premier League, drużyna Guardioli odwiedza Leeds z Rodrigo (9 ligowych bramek).

Leeds-Man City, make your prediction

Tyle płaci kombi 2 plus Over 2,5

The City mają już za sobą oficjalne próby przeciwko Reds, podczas gdy Leeds muszą jeszcze włożyć w swoje nogi minuty liczącego się futbolu. I tylko to może sprawić różnicę.

Dodajmy do tego niesłabnącą determinację Obywateli, aby dogonić uciekający Arsenal (oraz większą jakość De Bruyne i spółki), a przewidywania tego Leeds-Man City wydają się już zawinięte.

Zaczynamy od znaku 2, który jednak sam, biorąc pod uwagę kurs (1.30) nie spełnia. Aby podnieść poprzeczkę, potrzebujemy Over 2,5, do gry w combo.

Podnieść poprzeczkę jeszcze wyżej? Biorąc pod uwagę, że w meczach City pada średnio 3,9 gola, a w meczach Leeds 3,4, możemy założyć, że wynik Over 3,5 będzie około 2,10 razy większy od stawki.

Chcesz być na bieżąco z prognozami w czasie rzeczywistym? Subskrybuj za darmo grupę GOLLO Telegram, predyktor Tuttosport