Pozostał jeden logiczny wniosek do sagi Jimmy’ego Garoppolo

Zapytajbukmachera.pl » Pozostał jeden logiczny wniosek do sagi Jimmy’ego Garoppolo

49ers mieli nadzieję, że kadencja Jimmy’ego Garoppolo zakończy się poprzez wymianę. Wygląda na to, że ta możliwość nie wchodzi w grę, pozostawiając tylko jedno realne zakończenie sagi, która rozpoczęła się, gdy 49ers opuścili SoFi Stadium jako przegrani w meczu o mistrzostwo NFC.

San Francisco, tak bardzo jak nie chcą, będą musieli wyciąć Garoppolo.

Przedłużenie zawieszenia Deshaun Watsona do 11 meczów miało ożywić rynek handlu Garoppolo. Zamiast tego Browns są all-in na Jacoby’ego Brissetta według Plain Dealer’s Mary Kay Cabot. Jeśli nie wyładowują aktywów, by pozyskać Garoppolo, to pozostawia to studnię potencjalnych partnerów handlowych suchą.

Teraz 49ers mają czas do 30 sierpnia do godziny 13:00 Pacyfiku, by albo zwolnić Garoppolo, albo zatrzymać go w składzie na sezon regularny z w pełni gwarantowaną pensją w wysokości 24,1 miliona dolarów w nadziei, że w połowie sezonu pojawi się zapotrzebowanie na QB dla jakiejś drużyny. Ta druga opcja wydaje się niezwykle mało prawdopodobna.

To nie znaczy, że nie będzie chętnych na Garoppolo jako wolnego agenta po jego zwolnieniu. Cleveland może być nawet zainteresowane w tym momencie, gdzie mogą podpisać z nim nową umowę i nie oddawać za niego pick w drafcie, by ewentualnie zastąpić Brissetta. Seattle Seahawks to kolejny zespół, który mógłby skorzystać z aktualizacji pod centrum. Plus niektóre zespoły, które nie pojawiły się w dyskusjach handlowych może wejść do mieszanki.

Dla San Francisco choć wydaje się, że ich jedyną decyzją lewo jest, czy zwolnić Garoppolo z kilku tygodni w lewo w preseason, aby dać mu szansę złapać na gdzieś przed sezonem regularnym otwiera. Ian Rapoport z NFL Media wskazał, że 49ers nie są zainteresowani wypuszczeniem go przed ostateczną roster cuts.

Partnerzy handlowi nie pojawiają się, co oznacza, że trwa odliczanie dla 49ers i Garoppolo. Jest jeden logiczny sposób, w jaki to wszystko może się skończyć i ma się to stać w ciągu najbliższych dwóch tygodni.

Historia pierwotnie pojawiła się na Niners Wire