Powtórka: Mecz o mistrzostwo USFL

USFL semifinals at Tom Benson Hall of Fame Stadium Saturday , June 25, 2022.

Półfinały USFL na Tom Benson Hall of Fame Stadium w sobotę , 25 czerwca 2022.

Mecz o mistrzostwo USFL odbędzie się dziś wieczorem na Tom Benson Hall of Fame Stadium w Canton.

Philadelphia Stars zagra z Birmingham Stallions. Kickoff jest o 19:30.

Stars wchodzą do gry z rekordem 7-4. Stallions są 10-1.

Każda z drużyn wygrała półfinałowy mecz tydzień temu na Benson Stadium, aby dostać się do gry o tytuł. Stars wygrali 19-14 nad New Jersey Generals, którzy weszli do gry 9-1. Stallions wygrali 31-17 z New Orleans Breakers, co było ich trzecim zwycięstwem w tym sezonie.

Oto jak przebiegał mecz dzięki naszym aktualizacjom:

Stars running back Darnell Holland picks up yards during his team's win in a USFL semifinal at Tom Benson Hall of Fame Stadium, Saturday, June 25, 2022.

Stars running back Darnell Holland zbiera jardy podczas zwycięstwa swojej drużyny w półfinale USFL na Tom Benson Hall of Fame Stadium, sobota, 25 czerwca, 2022.

Stallions uszczelniają umowę, wygrywają pierwsze mistrzostwo USFL, 33-30

Z 33 sekundami pozostałymi Stars quarterback, KJ Costello poszedł głęboko i rzuca swój drugi przechwyt do Christiana McFarlanda.Stallions przetrwał i wygrać inauguracyjny tytuł mistrza USFL. Vic Bolden został nazwany MVP po zwycięskim przyłożeniu. Skończył z sześcioma połowami na 64 jardy.

Stars odpowiedzieli, próba 4 & 12 rule

Stars nie schodzili bez walki. Po rzuceniu pick-six. KJ Costello odpowiedział podaniem na przyłożenie do Chrisa Rowlanda, dając Starsom prowadzenie 33-30. Stars wykorzystali nową zasadę 4&12 na linii 33 jardów, ale niekompletne podanie zamieniło się w stratę. Stallions są o krok od zdobycia pierwszego mistrzostwa USFL.

Stallions odzyskują prowadzenie, 33-23

J’Mar Smith pozostał wątpliwy z powodu kontuzji nogi. Alex McGough pozostał w składzie i doprowadził do punktowego prowadzenia. McGough znalazł Vica Boldena Jr. na 8 jardów. KJ Costello wszedł po stracie Cookusa i już przy pierwszym zagraniu podanie zostało przechwycone, a 44 jardowe defensywne przyłożenie zdobył Scooby Wright III. Stallions są o dwie minuty od odebrania tytułu USFL.

Cookus carted off the field

The Stars wzięli poważny cios po stracie Case Cookusa, gdyż został on zaniesiony z boiska. Nie jest jasne na czym polegał jego uraz. Cookus rzucił na 222 jardy i trzy przyłożenia. KJ Costello jest rezerwowym Cookusa.

Cookus rzuca swoje trzecie przyłożenie, aby dać Stars pierwsze prowadzenie.

Stars w końcu są na czele. Case Cookus połączył się z Devinem Grayem na 12-jardowe przyłożenie po środku. Następnie Stars zdobyli dwupunktowe przyłożenie, ponieważ Cookus znalazł swojego najlepszego odbiorcę, Jordana Suella. Stars prowadzą 23-20 na 11:15 przed końcem.

Stallions dokonują zmiany rozgrywającego

Alex McGough zastąpił J’Mar Smitha na pozycji rozgrywającego pod koniec trzeciej kwarty. Smith został odsunięty na bok z powodu skurczów. Stallions mieli okazję do objęcia dwupunktowego prowadzenia, ale Brandon Aubrey nie trafił 38-jardowego gola z czwartej piłki. Stars przejmują inicjatywę na początku czwartej kwarty.

Cookus znajduje Suella na przyłożenie, Stars prowadzą 20-15

Case Cookus musiał trochę improwizować przy swoim drugim podaniu na przyłożenie. Cookus wytoczył się na prawo, a następnie cofnął się, by w końcu znaleźć Jordana Suella otwartego w endzone na czterojardowe podanie. To już drugi raz, kiedy Cookus połączył się z Suellem w endzone. Stars nie udało się konwersji dwupunktowej i są teraz w dół 20-15 z 5:11 lewo do gry w trzeciej.

Scarbrough idzie ponad 100 jardów na pół

Bo Scarbrough był zobowiązany do posiadania 100 jardów gry po dwóch dużych biegach w pierwszym kwartale. Scarbrough ma 122 jardy w zaledwie siedmiu carries i przyłożenie. Scarbrough przebiegł 69-jardowy bieg z dodatkowym 15 z powodu facemask call na Stars, który spowodowałby 28-jardowy field goal wykonany przez Brandona Aubreya. Scarbrough zdobywa średnio 17,4 jarda na akcję. Stallions kończą połowę z prowadzeniem 20-9. Stallions dominowali w grze biegowej, notując 143 jardy po ziemi, podczas gdy Stars mieli 57 jardów.

Stallions zdobyli swoje drugie przyłożenie w dwóch sztukach

Zaledwie kilka minut po tym, jak Stars byli na tablicy, Stallions odpowiedzieli w zaledwie dwóch sztukach. W tym co wyglądało na błąd w kryciu Philadelphii, rozgrywający J’Mar Smith zapłacił im za to, rzucając 41-jardowe głębokie podanie do szeroko otwartego Marlona Williamsa. Stallions prowadzili 17-9 w połowie drugiej kwarty.

Cookus-Suell Connection

Starsi w końcu znaleźli endzone dzięki powrotnym zagraniom szerokiego odbiorcy Jordana Suella. Case Cookus po raz pierwszy znalazł Suell’a na 3&16 i zdobył pierwsze punkty. Następnie ponownie znalazł Suella na drodze do przyłożenia Stars. Niestety Luis Aguilar nie trafił w punkt dodatkowy, nie doprowadzając do remisu. Philadelphia prowadzi 10-9 z 8:07 do końca drugiej kwarty.

Scarbrough daje Stallions pierwsze przyłożenie

Bo Scarbrough przebiegł 36 jardów, łamiąc jednego obrońcę przed zdobyciem przyłożenia dla Stallions. Birmingham odzyskuje prowadzenie 10-3 z 1:24 pozostałym do gry w pierwszym kwartale. Scarbrough ma 48 jardów w zaledwie dwóch podaniach.

Stars wyrównują wynik

Po przejściu 3 & out w ich inauguracyjnym napędzie, Stars ustatkowali się i byli w stanie zdobyć punkty na tablicy. Luis Aguilar wylądował na 32-jardowym polu, aby zremisować grę na trzy z 3:49 w pierwszym kwartale. Linia frontu Stallions zrobiła defensywny stop na 3 i 1.

Stallions są na tablicy

Po wyprodukowaniu 55 jardów ataku, Stallions zakończyli swoją pierwszą serię 42-jardowym field goalem Brandona Aubrey’a na 8:39 do końca gry. Birmingham prowadzi 3-0. Obrona nadała ton, wywierając presję na rozgrywającego Stars, Case’a Cookusa, podczas inauguracyjnej akcji.

Jak oglądać mecz Philadelphia Stars vs. Birmingham Stallions USFL championship game

Mecz Stars-Stallions jest na WJW Fox, zaczynając od 7:30 p.m.

USFL w Hall of Fame: Pro Football Hall of Fame odsłania nowy eksponat USFL przed meczem o tytuł na Benson Stadium

Wspomnienia z USFL dla wielkich z Stark County: Dni chwały USFL: Stark County duo recall tackling Herschel Walker, winning championship

USFL semifinals at Tom Benson Hall of Fame Stadium Saturday , June 25, 2022.

USFL semifinals at Tom Benson Hall of Fame Stadium Saturday , June 25, 2022.

Gracze All-USFL w meczu o mistrzostwo

Stallions, którzy otworzyli sezon 8-0, mieli czterech graczy zdobywających honory All-USFL – WR Victor Bolden Jr (również all-league jako special teamer), OG Cameron Hunt, LB DeMarquis Gates i K Brandon Aubrey

Two Stars mają parę All-USFL performers, CB Channing Stribling i KR Maurice Alexander.

Skip Holtz, Bart Andrus to główni trenerzy mistrzostw USFL

Skip Holtz jest głównym trenerem Stallions, podczas gdy głównym trenerem Stars jest Bart Andrus.

Holtz spędził poprzednie 17 sezonów jako główny trener w college’u w East Carolina, South Florida i Louisiana Tech. Jego drużyny poszły 118-98, w tym 8-4 w grach miskowych. Jego drużyny Louisiana Tech były 6-1 w grach misyjnych, ponieważ spędził dziewięć lat prowadząc Buldogi, idąc 64-50.

Louisiana Tech head coach Skip Holtz walks the field before an NCAA college football game against UTSA in Ruston, La., Saturday, Oct. 23, 2021. (AP Photo/Matthew Hinton)

Trener główny Louisiana Tech Skip Holtz spaceruje po boisku przed meczem NCAA college football przeciwko UTSA w Ruston, La, sobota, 23 października 2021. (AP Photo/Matthew Hinton)

Andrus, który grał w QB w college’u w Montanie, był asystentem trenera w NFL i miał bogate doświadczenie w prowadzeniu głów w assorted ligach, w tym CFL, NFL Europe League i United Football League.

Maurice Alexander, Victor Bolden Jr. special on special teams

Półfinałowe mecze USFL tydzień temu były podkreślone przez return touchdowns, które miały duży wpływ na każdy mecz.

W wygranej przez Stars, spadli do tyłu na początku czwartej kwarty, kiedy oddali punt return for a touchdown. Nie ma się jednak co martwić. Maurice Alexander pokazał dlaczego zdobył wyróżnienie w całej lidze, gdy w ostatnich dwóch minutach zdobył 87-jardowe przyłożenie z punt returnu, dzięki któremu Starsi awansowali do meczu o tytuł. Jego przyłożenie dało Starsom zwycięstwo 19-14 nad faworyzowanymi New Jersey Generals.

Philadelphia Stars wide receiver Maurice Alexander celebrates a first-half touchdown reception against the Pittsburgh Maulers, April 23, in Birmingham

Philadelphia Stars szeroki odbiornik Maurice Alexander świętuje pierwszą połowę odbioru przyłożenia przeciwko Pittsburgh Maulers, 23 kwietnia, w Birmingham

Victor Bolden Jr. takes off for a touchdown for the Birmingham Stallions in their USFL semifinals win at Tom Benson Hall of Fame Stadium, Saturday , June 25, 2022.

Victor Bolden Jr. zdobywa przyłożenie dla Birmingham Stallions w półfinałach USFL na Tom Benson Hall of Fame Stadium, sobota, 25 czerwca 2022 r.

Ogiery dostały podwyżkę od swojego człowieka od powrotów z ligi, Victora Boldena Jr.

Późno w pierwszej połowie, Breakersi zrównali się z nimi i doprowadzili do remisu 14-14. Chwilę później, Ogiery wróciły na prowadzenie na dobre 21-14 dzięki Boldenowi, który zdobył przyłożenie z powrotem po kickoffie i zakończył połowę z prowadzeniem 21-14. Bolden został nazwany graczem meczu po wyprodukowaniu 166 kickoff return yards.

„Wiedziałem, że to będzie duży wpływ” Bolden powiedział o grze powrotnej w zeszłym tygodniu.

„Dla mnie, masz jedne z najlepszych zawodników w tej lidze, które są tam z powrotem z piłką pod pachą w przestrzeni” Stallions head coach Skip Holtz powiedział. „Rostery są ograniczone i wielu z tych facetów gra wiele sztuk. Nie masz facetów, którzy są tylko graczami zespołów specjalnych. To są twoi safeties, twoi odbiorcy, twoi running back, oni grają wiele sztuk. Myślę, że widzisz jak wiele zmęczenia i atletyzmu przynosi efekty.”

Ten artykuł pierwotnie pojawił się na The Repository: Live: Birmingham Stallions wynik vs. Philadelphia Stars aktualizacje