Podróż w ciemność z Aaronem Rodgersem

Wychodząc z Super Bowl i wkraczając w długi okres pozasezonowy, nie ma w futbolu takiego prezentu jak fabuła Aarona Rodgersa „oto, co robię tego lata”, zwłaszcza gdy nie ma ona nic wspólnego z futbolem, a wszystko z wymierzaniem ekscytujących kar na własnym ciele i umyśle.

O ile nie spędziliście ostatnich kilku dni w odosobnieniu w ciemności, pozbawieni wszelkiej stymulacji sensorycznej i wiadomości z zewnątrz, będziecie wiedzieć, że Rodgers wkrótce spędzi kilka dni w odosobnieniu w ciemności, pozbawiony wszelkiej stymulacji sensorycznej i wiadomości z zewnątrz.

Cue the jokes.

Słyszałeś już ich mnóstwo, humor ciemności opanował National Football League’s chatterverse, bolesne kalambury i dowcipne mądrości, których mógłbyś słuchać przez cały dzień lub noc, choć domyślam się, że noc i dzień to w zasadzie to samo, jeśli jesteś w miejscu, gdzie jest po prostu ciemno przez cały pieprzony czas.

Wśród wszystkiego, co dzieje się z Rodgersem – i rzeczywistości, w której panuje niepewność w odniesieniu do tego, czy ma przyszłość w Green Bay, czy gdzieś indziej, czy chodzi po ziemi szukając oświecenia – należy również zauważyć, że jest to najbardziej Aaron Rodgers ze wszystkich rzeczy Aarona Rodgersa.

Koleś zamierza zapewnić sobie spokój w ciemności na pół tygodnia, podczas gdy zdecyduje, czy podoba mu się wygląd 59,6 miliona dolarów rocznie, aby powrócić do Packers? No tak, oczywiście, że tak.

Aaron Rodgers do Raiders 'byłby wymarzonym scenariuszem’ według Davante Adamsa

Aaron Rodgers to Raiders 'would be a dream scenario,' according to Davante Adams

Nick Wright, Greg Jennings, Kevin Wildes i Chris Broussard omawiają najnowsze boisko Las Vegas WR Davante Adamsa.

Dla faceta, który spędził ostatnie lato rzygając, robiąc kupę, głodząc się i halucynując w imię wewnętrznego dobrostanu, to może być jedna z bardziej oswojonych opcji, jakie podjął, a jeśli nic innego, będzie miał szansę na cholernie dobre przemyślenia, gdy jest tak nieoświetlony, cichy i pozbawiony innych rozrywek.

O czym tu myśleć? Całkiem sporo. Egzystencjalne pytania wszechświata powinny mu pomóc przetrwać pierwsze kilka dni, ale z pewnością nie może być długo, zanim metody medytacyjne przeniosą jego proces myślowy na sprawy piłkarskie.

[Aaron Rodgers next team odds: Linie na emeryturę, Raiders, Jets]

Rodgers powiedział, że nie chce być częścią restartu, a nie byłoby sensu, aby Green Bay trzymało najwyżej opłacanego QB w futbolu, gdyby to był kierunek, w którym zmierzali. Po prostu kręć się razem z Jordanem Love’em i zajmij się tym.

We wtorek Rodgers zrobił kilka uwag w „The Pat McAfee Show”, które mogą być odebrane w dowolny sposób, a Rodgers uwielbia prowadzić media i publiczność na wesołym tańcu, ponieważ, cóż, nie ma bo, on po prostu to robi.

„Osiemnaście lat, człowieku” Rodgers powiedział. „[Green Bay] zawsze będzie domem.”

Zróbcie z tego co chcecie.

Oddsmakerzy mają Raiders na szczycie listy prawdopodobnych miejsc, w których mógłby wystartować w przyszłym sezonie, przed Packers i Jets, i nie ma wątpliwości, że albo Las Vegas albo Nowy Jork rozwinąłby czerwony dywan i zaryzykowałby w zdolności czterokrotnego MVP ligi do wyprowadzenia ich z marazmu.

Czy Jets powinni chcieć Dereka Carra czy Aarona Rodgersa w przyszłym sezonie?

Should Jets want Derek Carr or Aaron Rodgers next season?

Emmanuel Acho, Joy Taylor i David Helman dyskutują.

Mówią, że kiedy idziesz na takie odosobnienie, możliwe jest przypomnienie sobie wszystkich rodzajów rzeczy, o których wcześniej zapomniałeś, choć Rodgers nie będzie potrzebował przypominania, że zakończył 12 prostych postseasonów pustką i na pewno będzie chciał być w miejscu, gdzie ma lepsze kawałki wokół siebie niż miał w zeszłym roku w Wisconsin.

W Sin City czeka stary kumpel Davante Adams, który nadal publicznie i nie tak bardzo subtelnie zaprasza Rodgersa do wejścia na pokład. Jets, z eksperymentem Zacha Wilsona, który okazał się naprawdę bezowocny, mają ekscytujący młody trzon po obu stronach piłki.

Ale to jest Rodgers i wszystko może się zdarzyć. Kto wie, co głęboka część podświadomości jest w stanie powiedzieć komuś po tym, jak spędziła prawie 100 godzin pozbawiona podstawowego ludzkiego stanu domyślnego, jakim jest patrzenie na smartfona?

Może głosy przychodzą do Rodgersa w dżungli, na pustyni, czy gdziekolwiek indziej, gdzie odbędzie się jego odosobnienie, i szepczą „Waszyngton” lub „Indianapolis” lub „po prostu zostań tutaj i zapomnij o tym futbolu.”

Nie mógłby tego zrobić, prawda? Odejść od tych wszystkich pieniędzy i rzeczy, którą robił na najwyższym poziomie przez tak długi czas? I – oto prawdziwy kicker – pozbawić fanów futbolu naszego ulubionego letniego paliwa, które przez ostatnie trzy lata w dużej mierze obracało się wokół zastanawiania się, co Rodgers zrobi dalej?

W porządku wszyscy, jeśli tak się stanie, poradzimy sobie z tym. Mamy plan. Po prostu oddychaj głęboko, poczuj miłość i wyłącz światła w 3, 2, 1 …

Martin Rogers jest felietonistą FOX Sports i autorem newslettera FOX Sports Insider. Follow him on Twitter @MRogersFOX and subscribe to the daily newsletter.

Super Bowl coverage:

Top stories from FOX Sports:

FOLLOW Follow your favorites to personalize your FOX Sports experience

Aaron Rodgers

Aaron Rodgers

Green Bay Packers

Green Bay Packers

National Football League

National Football League


Aaron Rodgers

Get more from Aaron Rodgers Follow your favorites to get information about games, news and more