Plotki o Lakers: LeBron nie jest bliski powrotu, drużyna nie planuje ścigać Kyrie Irvinga

Celebrities Attend Los Angeles Lakers v Houston Rockets

Celebrities Attend Los Angeles Lakers v Houston Rockets

Przez kilka meczów po przerwie All-Star pojawiła się prawdziwa iskierka nadziei dla fanów Lakers. Dzięki dodatkom trade deadline drużyna poprawiła strzelectwo, obronę, kreowanie rzutów z dystansu i rozmiar wokół LeBrona Jamesa i Anthony’ego Davisa, którzy w końcu byli zdrowi. Wyglądali jak zagrożenie na szeroko otwartym Zachodzie.

Wtedy LeBron James poczuł, że coś pękło i od tego czasu nie gra ze ścięgnem w stopie. Lakers przeszli 5-4 bez LeBrona i trzymali się w dolnej połowie Zachodu, ale nie powinni oczekiwać, że wjedzie jak kawaleria w najbliższym czasie, powiedział Brian Windhorst z ESPN w podcaście The Hoop Collective (końcówka kapelusza Real GM).

„Z tego co słyszałem o LeBronie, nie jest blisko. Tak mi powiedziano. Nie jest blisko…

„LeBron nie jest blisko powrotu z tego co mi powiedziano. Wiem, że wszyscy mówili o trzech tygodniach, ale myślę, że było bardzo jasne, że trzy tygodnie to czas, w którym otrzyma oficjalną ponowną ocenę. To nie oznaczało, że wróci za trzy tygodnie.”

LeBron rozumie, że ta drużyna wyglądała na groźną i że zostało mu tylko tyle zamachów. Nie chce, aby to boisko go ominęło. Jednak jego 38-letnie ciało może nie dać mu zbyt dużego wyboru.

Zanim powrót D’Angelo Russella, obrona Jarreda Vanderbilta i strzelanie Malika Beasleya pomogły dać LeBronowi i Lakers nadzieję, w lidze krążyły plotki, że Lakers mogą zrobić run na wolną agenturę, aby zostać Kyrie Irvingiem w offseason. Zawsze było to mało prawdopodobne ze względu na logistykę czapek, ale liga rozmawiała. Lakers jednak już o tym nie mówią Jovan Buha z The Athletic powiedział w „The HoopsHype Podcast with Michael Scotto” (czapki z głów CBS Sports).

„Więc myślę, że Lakers zamierzają w dużej mierze uruchomić to z powrotem z większością zbliżających się wolnych agentów, których mają…

„Z tego, co mi powiedziano, nie będą ścigać Kyrie Irvinga w tym offseason. Oczywiście może się to zmienić. Zobaczymy, jak potoczy się reszta sezonu zasadniczego. Zobaczymy, co stanie się w postseason, jeśli się tam dostaną. Ale według mojej wiedzy i [z] tego, co mi powiedziano, statek Kyrie’ego, jak sądzę, odpłynął.”

Irving z LeBronem to combo, które zdobyło pierścień siedem lat temu, ale teraz byłoby zupełnie inne. Wiąże się to ze sporym ryzykiem.

Z planem run-it-back też wiąże się ryzyko – ten zespół nie ma marginesu na błąd czy kontuzje – ale Lakers wykorzystują jego potencjał.

Tutaj więcej o Lakers

Rankingi NBA: Bucks utrzymują pierwsze miejsce, ale 76ers wskakują na drugie Trzy rzeczy, o których warto wiedzieć: Lakers zdmuchują Pelicans i wygrywają w playoffach na Zachodzie… D’Angelo Russell podobno chce zostać w Lakers, uczucie jest obustronne

Plotki o Lakers: LeBron nie jest bliski powrotu, drużyna nie planuje ścigać Kyrie Irvinga oryginalnie pojawił się w NBCSports.com