Plotki NFL: Jalen Hurts z Eagles osiągnie pieniądze Top 5 QB w nowej umowie

NFL insider details what Hurts’ contract will look like originally appeared on NBC Sports Philadelphia

Każdy w większym futbolowym wszechświecie wie, że rozgrywający Eagles, Jalen Hurts, wkrótce otrzyma wynagrodzenie. Taki rodzaj zapłaty, który zmienia życie jego prapraprawnuków. PAID paid.

Pytanie nie dotyczy wielkości jego zbliżającego się przedłużenia kontraktu, ale tego, gdzie dokładnie wylądują ostateczne liczby.

W swoim cotygodniowym radiowym hicie z 97.5 The Fanatic, insider ESPN Adam Schefter włączył się z krótką, ale pomocną oceną tego, gdzie jego zdaniem zmierza kontrakt Hurtsa.

WIĘCEJ: Jalen Hurts ślubuje, że będzie się rozwijał po miażdżącej stracie w Super Bowl

Oto co Schefter miał do powiedzenia w środę rano:

„My guess is Hurts is north of $45 [million per year]. 45 [milionów] dolarów to dla niego punkt wyjścia.”

Whew. To duża liczba.

Jeśli przedłużenie Hurtsa wyląduje dokładnie na poziomie 45 milionów dolarów średniej wartości rocznej, to postawi go w jednym szeregu z Patrickiem Mahomesem, który podpisał 10-letnią, 450 milionów dolarów mega umowę w wieku 24 lat.

A jeśli Hurts skończy na północ od 45 milionów dolarów w AAV, jak Schefter uważa, że może, to postawi go w pierwszej piątce AAV w lidze. Oto aktualna pierwsza piątka:

  1. Aaron Rodgers: $50M AAV przez 3 lata

  2. Russell Wilson: $48M AAV przez 5 lat

  3. Kyler Murray: $46M AAV przez 5 lat

  4. Deshaun Watson: $46M AAV przez 5 lat

  5. Patrick Mahomes: $45M AAV przez 10 lat

Dwóch z tych facetów jest bardzo późno w swoich karierach. Dwóch z tych chłopaków nie dotarło do Super Bowls. Jeden z nich został oskarżony o seryjną napaść seksualną i wykorzystywanie przez dziesiątki kobiet. Wszyscy oni mają swoje kwalifikacje. Hurts nie ma żadnego.

Wszystko to jest po to, aby powiedzieć, że nie ma żadnego powodu, aby myśleć, że Hurts nie wyląduje w tym przedziale pieniężnym i będzie wart każdego dolara, który Eagles wydadzą.

Gdybym miał teraz zgadywać, to powiedziałbym, że Howie Roseman zablokuje Hurtsa na pięcioletniej, 235-milionowej umowie, która wyjdzie na 47 milionów dolarów AAV z dużą gwarancją, dużym bonusem za podpisanie umowy i jakąś kreatywną pracą książkową, która pozwoli Eagles spróbować i przeładować na pościg za Super Bowl w przyszłym roku. Niewielu w lidze jest tak dobrych jak Roseman w robieniu salary cap dla niego, a on wie ze swojej ostatniej wielkiej umowy z rozgrywającym, że musisz stale patrzeć w dół drogi, jeśli chcesz, aby to działało. Wierzę, że Roseman może to zrobić.

To powiedziawszy, zablokowanie 47 milionów dolarów rocznie w jednym graczu oznacza, że będziesz miał 177,8 milionów dolarów do rozłożenia na resztę rosteru. Eagles mają mnóstwo znaków zapytania w górę i w dół tabeli głębokości zmierzających do offseason. W momencie, gdy Hurts zostanie przedłużony, Roseman będzie miał dużo pracy. Ale taka jest cena posiadania franchise QB.