Plotki NBA: Warriors nie będą rozpatrywać skargi na handel Gary’ego Paytona II-Blazers

Raport: Warriors won’t pursue GP2-Blazers trade grievance originally appeared on NBC Sports Bayarea

Warriors nie będą kontynuować swojej wstępnej skargi do NBA dotyczącej lutowego trade’u Gary’ego Paytona II z Portland Trail Blazers, doniósł w sobotę Chris Haynes z Bleacher Report, powołując się na źródła.

Golden State nie będzie starać się o żadne działania, zażalenia lub rewizję przez NBA po tym, jak początkowo wierzyli, że Portland wprowadziło ich w błąd co do statusu Paytona, według Haynesa.

Payton wrócił nad Zatokę jako część czterozespołowej wymiany pomiędzy Warriors, Blazers, Atlanta Hawks i Detroit Pistons. Jednak 30-latek oblał swoje fizyczne po offseasonowej operacji mięśni rdzenia, co naraziło transakcję na ryzyko upadku.

Golden State pozwoliło na przejście handlu, ale organizacja miała nadzieję, że system recenzji ujawni szczegóły, które doprowadziły do nieudanego fizycznego.

Nawet prezes Warriors Joe Lacob skomentował wpadkę z wymianą Paytona, mówiąc, że wierzy, iż Portland oszukiwało podczas negocjacji w sprawie weterana guarda.

Warriors wydają się być gotowi, by wyjść z tej sytuacji, ponieważ Payton jest bliski powrotu po tym, jak wypadł z gry na sześć tygodni. Co więcej, mistrz NBA z 2022 roku czuje się najzdrowszy w całym sezonie.

„Coraz bardziej czuję się jak ja” – powiedział Payton. „Na początku roku, pracując przez wszystkie małe bóle i małe uderzenia i siniaki z offseason. Czuję się całkiem dobrze.”

RELATED: Jak Gary Payton II już wywarł wpływ na Warriors przed grą

Podczas gdy Golden State musieli czekać na powrót Paytona na parkiet, jego wyczucie czasu nie mogło być lepsze, ponieważ obecnie są seedem nr 6 i chcą uniknąć turnieju play-in.

Pobierz i śledź Dubs Talk Podcast