Piqué „powołuje” Joaquína na Puchar Davisa w Maladze

Dod jutra do 27 listopada, Málaga stanie się centrum uwagi wszystkich fanów tenisa dzięki finałowej fazie Pucharu Davisa 2022. Wyjątkowa data dla Gerarda Piqué, kilka dni po ogłoszeniu przejścia na emeryturę z boiska, by skupić się na swoim biznesie, którego firma jest organizatorem imprezy.

A na to wydarzenie, które odbędzie się w Palacio de los Deportes José María Martín Carpena, były zawodnik Barcelony będzie miał bardzo specjalnego gościa: kapitana Betisu, Joaquína Sáncheza. Potwierdził to Portugalczyk na swoich profilach w mediach społecznościowych, pokazując bardzo spersonalizowane zaproszenie, które otrzymał na turniej.

„Spójrzcie, jaki miły akcent zrobili moi przyjaciele Gerard Piqué i drużyna Pucharu Davisa. Uwielbiam to, dziękuję! Jestem gotowy na tenisowe Mistrzostwa Świata, które zostaną rozegrane w mojej ukochanej Maladze w dniach 22-27 listopada. Do zobaczenia tam, rodzinko!”, podzielił się 17-latek w wiadomości z dwoma zdjęciami: wiekiem pudełka z jego zaproszeniem….i prezenty, które mu towarzyszyły.

Joaquín do Baptisty: „Nie mogę nawet podnieść rakiety, 'Hulio’!

Wśród nich rakieta tenisowa, na której taśmie można przeczytać „Hulio”, przywołując jego słynny epizod z Julio Baptistą, dwie piłki tenisowe, z jasnym przekazem („bo wiemy, że bardzo lubisz dotykać piłek”), zeszyt „emergency tennis joke”, koszulkę, czapkę, opaskę na rękę, na której można przeczytać „viva España manquepierda” oraz cytat ze słowem „novice”, jako przypomnienie nazwy programu telewizyjnego Joaquína, który coraz bardziej lubi tenis.

Read More