Pierwsze spojrzenie na nowe ściany boiska w Comerica Park dla Detroit Tigers

Preparations take place a few days before the Detroit Tigers' Opening Day inside Comerica Park on Tuesday, April 4, 2023.

Przygotowania odbywają się na kilka dni przed Dniem Otwarcia Detroit Tigers na Comerica Park we wtorek, 4 kwietnia 2023 r.

Oto pierwsze spojrzenie na nową ścianę boiska Detroit Tigers i wymiary na Comerica Park.

Zmiany, ogłoszone w styczniu, zostały wyeksponowane począwszy od otwarcia domu Tygrysów w czwartek przeciwko Bostonowi.

Ogrodzenie pola środkowego zostało przesunięte o 10 stóp, ściana znajduje się teraz 412 stóp od płyty głównej. Wysokość ścian została obniżona w centrum pola (z 8,5 stóp do 7 stóp), prawym polu centralnym (z 13 stóp do 7 stóp; piłka uderzona powyżej żółtej linii oznacza home run) i prawym polu (z 8,5 stóp do 7 stóp). Park stracił pierwszy rząd miejsc w prawym polu, około 50 miejsc w sumie, z powodu zmian.

Więcej: Nick Maton pokazuje trochę kory i trochę zgryzu dla Detroit Tigers: 'Wszyscy kochają Wolfiego’

„Chcieliśmy osiągnąć właściwą równowagę”, powiedział w styczniu prezydent operacji baseballowych Tigers Scott Harris, „gdzie poprawialiśmy warunki ofensywne dla naszych uderzających bez fundamentalnej zmiany profilu parku, i czuliśmy, że możemy to zrobić z tymi zmianami.”

Laserowe pomiary ściany outfield, jako część procesu badawczego, zmierzyły starą ścianę pola środkowego na 422 stopy, łatwo najgłębszą w majors. Nowa odległość 412 stóp pozostawia Comerica Park jako drugi najgłębszy major league ballpark do centrum, za tylko Coors Field (415). Średnia ligowa odległość do środka wynosi 402 stopy.

Ściana została zrekonstruowana przy użyciu materiału i wyściółki, która zwiększa bezpieczeństwo graczy.

Więcej: Detroit Tigers Opening Day 2023: Twój przewodnik po pogodzie, parkingu, rzeczach do zrobienia, więcej

Każda piłka, która trafi powyżej żółtej linii to home run.

Oto jak wyglądała ściana przed zmianami.

Poprzednie wymiary na Comerica Park, od dawna postrzegane jako przyjazne miotaczom, były oznaczone jako 345 stóp w lewym polu, 370 stóp w lewym-centrum, 420 stóp w centrum, 365 na prawy-centrum i 330 stóp na prawo od 2003-22.

Tigers odnowili również dom klubowy.

Ta historia zostanie zaktualizowana o reakcję graczy Tigers przed meczem.

Ten artykuł pierwotnie pojawił się na stronie Detroit Free Press: Detroit Tigers nowe ściany outfield: Pierwsze spojrzenie na Comerica Park