Phillies vs. Mets: Zack Wheeler walczy, nietoperze znów cichną w Game 1 przegranej DH

Wheeler walczy, nietoperze znów cichną, gdy Phillies tracą Game 1 DH do Mets pierwotnie pojawił się na NBC Sports Philadelphia

Niezdolność Phillies do zdobycia punktów z jakąkolwiek konsekwencją nadal była dużym problemem, gdyż ponieśli kolejną stratę do New York Mets w pierwszym meczu doubleheader w sobotę po południu w Citizens Bank Park.

Zack Wheeler nie był w stanie powstrzymać Metsów po raz drugi w ciągu mniej niż tygodnia, a Phillies zostali z porażką 8-2.

To była trzecia porażka Phillies z rzędu i szósta w ostatnich dziewięciu meczach, kiedy próbują utrzymać się na drugim miejscu NL wild-card z San Diego i Milwaukee na ich piętach. Cztery z sześciu porażek w tej serii to mecze z Metsami, którzy w 2022 roku wykonali swoją pracę na Phillies.

Phils są 4-13 przeciwko Metsom, zmierzając do drugiego meczu w sobotę wieczorem. Bailey Falter ma zacząć przeciwko Davidowi Petersonowi w meczu lewych rąk.

Obie drużyny zakończą swoją serię sezonową w niedzielę i Phillies będą za to wdzięczni. Są 61-41 przeciwko drużynom innym niż Mets.

Niesamowite jest to, że Phillies poszli 0-9 przeciwko Mets w meczach rozpoczętych przez Wheelera i Aarona Nolę w tym sezonie.

To wywołuje „Hard to believe, Harry.”

„Nie wiem, co powiedzieć na ten temat”, powiedział menedżer Rob Thomson. „Chciałbym, żebyśmy mieli tam kilka zwycięstw”.

Wheeler przegrał dwa kolejne spotkania z Metsami, oddając 10 runów w ciągu 11 1/3 inningów.

„To trochę frustrujące, ponieważ oddałem kilka bloop hitów i w zasadzie kilka mocno uderzonych piłek w ostatnich dwóch grach i to wszystko”, powiedział Wheeler. „Wykonałem swoje zagrania, a oni dostają wiele tanich trafień, ale to część baseballu czasami.”

Ofensywa Phillies nie zdobyła ani jednego punktu, podczas gdy Wheeler był w grze w swoich ostatnich dwóch startach.

W ciągu ostatnich dziewięciu meczów, Phillies średnio zdobyli tylko 2,3 punktu. W dziewięciu z ostatnich 10 meczów nie zdobyli żadnego punktu.

Phils zdobyli pierwszy punkt w sobotnie popołudnie dzięki dwóm trafieniom i ofiarnej ucieczce w szóstej rundzie. W tym czasie Metsi prowadzili już 4-0. Phils nie zdobyli już punktu, aż do momentu, gdy obrona Metsów dała im punkt w dolnej części dziewiątej rundy.

Metsi prowadzili 5-0, gdy Phils zdobyli swój jedyny punkt w przegranej 7-2 piątkowej nocy.

Przed sobotą, Wheeler miał 2.17 ERA w 15 startach w tym sezonie w nocy. W siedmiu startach dziennych miał 4.82 ERA. Menadżer Rob Thomson dał Wheelerowi wybór, który z meczów doubleheader chce rozpocząć, a miotacz wybrał pracę przy świecącym słońcu.

Wheeler walczył z problemami z dowodzeniem przez swoje 5 1/3 inningów. Wyrównał rekord sezonu z czterema spacerami, a jego stosunek uderzeń do piłek wynoszący 58/48 nie był dobry. Część z tego mogła być wynikiem strefy uderzeń sędziego Alana Portera.

„To był jeden z tych dni, w których było trochę niepewnie,” powiedział Wheeler. „Ale wciąż muszę wykonywać moje uderzenia”.

Wheeler wykonywał uderzenia, kiedy musiał i wydostał się z kłopotów kilka razy w pierwszych czterech inningach. W piątym został zraniony przez dolną połowę batting orderu Mets. Jeff McNeil uderzył w prawo, Tyler Naquin przeszedł po czterech boiskach i obaj zdobyli punkty po miękkim uderzeniu w prawo przez nr 9 Michaela Pereza.

Spacer Naquina w piątej rundzie był zabójczy, ponieważ był on 0 na 17 poprzednich i przed tym spacerem wybił sześć razy z rzędu. Perez trafił 1-1 z cuttera. Przed tym trafieniem był 0 na 19.

Wheeler w szóstej odsłonie przeszedł dwóch kolejnych zawodników i pozwolił na trójkę RBI Francisco Lindorowi oraz singiel RBI McNeilowi.

Rajdy Metsów w piątej i szóstej odsłonie zamieniły Citizens Bank Park w Citi Field nad Delaware, gdy fani podróżujący z Turnpike przejęli park Phillies. Fani Metsów stawali się coraz głośniejsi w miarę upływu czasu. Ich drużyna zdobyła trzy kolejne punkty w górnej części dziewiątej rundy, a Phillies byli zmuszeni użyć Daricka Halla, aby uzyskać ostatni out.

Subskrybuj Phillies Talk: Apple Podcasts | Google Play | Spotify | Stitcher | Art19 | Watch on YouTube