Penn State traci zobowiązanie od czterogwiazdkowego Tomarriona Parkera

Jeden z wielu jakościowych dodatków Penn State w klasie 2023 nie jest już obecnie na pokładzie Nittany Lions. Tomarrion Parker, czterogwiazdkowy defensywny liniowy z Alabamy, podobno wycofał się ze swojego zobowiązania wobec Penn State.

Parker zaangażował się w Penn State pod koniec czerwca, ale Chad Simmons z On3 donosi, że inne szkoły pozostały w pogoni za nim po tym, jak Parker rzekomo zamknął swój proces rekrutacji. Zaangażowanie Parkera w tym czasie było uważane za ładne zwycięstwo rekrutacyjne z terenów SEC, ponieważ garstka szkół SEC miała nadzieję na wylądowanie jego zaangażowania.

Teraz, z Parkerem już nie zobowiązanym do Penn State, ci SEC garncarze są oficjalnie z powrotem w grze. Wśród zainteresowanych szkół wymienia się Florydę, Georgię i Tennessee. Floryda i Georgia każdy udało się przerzucić jeden Penn Stae zobowiązanie już w tym cyklu rekrutacji, a szanse mogą być rosnące to dzieje się ponownie.

Related

2022 Penn State Football Schedule: Downloadable Wallpaper

Według raportu On3 od Simmonsa, Penn State nie zostało w pełni usunięte z procesu rekrutacji dla Parkera, ale decyzje takie jak te rzadko prowadzą do powrotu gracza do jego oryginalnego zobowiązania.

Parker jest czterogwiazdkowym rekrutem według 247Sports z Phenix City, Alabama. Wziął oficjalną wizytę w Penn State 17 czerwca, i zobowiązał się do programu w ciągu tygodnia. Podobno miał oficjalną wizytę ustawioną z Florida Gators w październiku w weekend, w którym Gators mają gościć LSU w Gainesville.

Utrata Parkera z przewidywanej klasy 2023 spada Penn State w krajowym rankingu rekrutacyjnym w wyniku, chociaż Penn State nadal posiada klasę w pierwszej dziesiątce według 247Sports composite team rankings na No. 10, na razie.

Lista

Penn State’s 2023 football commitment tracker

Related

Nittany Lions Wire Roundtable: Reasons for concern in 2022

What the USA TODAY Sports AFCAA Coaches Poll got wrong in the preseason poll

Bo Nickal set for UFC debut

Who is the best college football team in Pennsylvania? CBS Sports mówi, że MY!

Analityk twierdzi, że Penn State został pominięty w USA TODAY Sports AFCA Coaches Poll

Śledź Kevina McGuire na Twitterze, Instagramie, TikTok i Facebooku.

Śledź Nittany Lions Wire na Twitterze i polub nas na Facebooku, aby kontynuować relację i dyskusję o Penn State. Daj nam znać swoje przemyślenia, pozostawiając komentarz do tej historii poniżej. Dołącz do rozmowy już dziś.

Historia pierwotnie ukazała się na Nittany Lions Wire