Patriots seven-round mock draft: Bill Belichick ląduje WR, TE pomoc dla Maca Jonesa

New England Patriots muszą przybić ten draft.

Bill Belichick przebudowywał zespół przez ostatnie trzy lata od odejścia Toma Brady’ego. I choć Patriotom udało się w tym czasie zachować przeciętność, to jednak… utknęli w przeciętności. Problemy drużyny w drafcie przyczyniły się do tego, że ich sezony były nudne.

Nowa Anglia przystąpi do draftu z 11 pickami. Moją strategią było przesunięcie się w dół w pierwszej rundzie (ponieważ to jest to, co Belichick uwielbia robić), a jednocześnie przesunięcie się w górę w środkowych rundach, aby zdobyć dobrych graczy w rundach od drugiej do czwartej. Patriots potrzebują szybszych, młodszych zawodników po obu stronach piłki. Rozpoczęli ten trend w drafcie 2022 roku z mieszanymi sukcesami. Będę kontynuował ten trend tutaj w moim mock drafcie dla Nowej Anglii.

Runda 1, Pick 22: Deonte Banks, CB, Maryland

Yup, przehandlowałem z powrotem z nr 14. To co naprawdę chciałem to jeden z najlepszych tackli. Kiedy ci zawodnicy zniknęli z tablicy, nie czułem się zmuszony do wzięcia najlepszego receivera, Jaxona Smitha-Njigby, ponieważ Patriots są dobrzy w rozwijaniu slot receiverów. Nie muszą draftować jednego w 1 rundzie.

Więc zrobiłem wymianę z Baltimore Ravens. Za nr 14 i 184 Nowej Anglii, Ravens oddali nr 22 i 86 wraz z drugorundówką z 2024 r.

Przez wymianę do tyłu, prawie przegapiłem też cornerbacków premium. Ale na szczęście Banks wciąż był na pokładzie. Może pochwalić się wyjątkowym atletyzmem, a testy łączeniowe potwierdziły jego taśmę z czasów juniorskich. Miał 4.35-sekundowy 40-yard dash i 42-calowy skok pionowy. To wszystko idzie w parze z jego 6-stopową, 195-funtową klatką. Ma wszelkie predyspozycje do tego, by stać się zamkniętym narożnikiem.

Belichick wziął tylko jednego pierwszorundowego cornerbacka, Devina McCourty’ego, którego drużyna ostatecznie przeniosła na safety. Skoro McCourty jest już na emeryturze, to czas przerwać tę passę. Belichick zrobi z Banksa jednego z najlepszych cornerbacków w NFL.

Runda 2, pick 46: Cedric Tillman, WR, Tennessee

W 2020 roku Tee Higgins spadł do drugiej rundy, bo wydawał się bardziej possession receiverem. To samo stało się z Michaelem Pittmanem w tej klasie draftu. Myślę, że Tillman, znakomity wideout prospect, doświadczy tego samego zjazdu w draft-day. Ale to po prostu daje dobrą wartość Patriotom.

Tillman, po tym wszystkim, zakończył sezon 2021 z 64 połowami, 1,081 jardów i 12 przyłożeniami. W 2022 roku walczył przez kontuzje i rozegrał zaledwie sześć spotkań (37 połowów, 417 jardów, 3 TD). To gracz z charakterem. I jest typem odbiorcy, który Nowa Anglia mogłaby rozwijać, aby uzupełnić swój rdzeń na pozycji: JuJu Smith-Schuster i Tyquan Thornton.

Runda 3, pick 76: Warren McClendon, OT, Georgia

McClendon nie jest wyborem na plus. Wręcz przeciwnie, wydaje się być bardziej perspektywą typu „you-get-what-you-see”. Brakuje mu siły i długości ramienia. Nie ma też zbyt wiele atletyzmu. Jedyne rzeczy, na które Patriots mogą liczyć, to jego technika i podstawy. Ale w trzeciej rundzie Nowa Anglia dostaje trzyletniego startera i naturalnego lidera. McClendon będzie rywalizował z Rileyem Reiffem o miejsce na prawej obronie w obozie treningowym.

Runda 3, pick 86: Henry To’oTo’o, LB, Alabama

Mierzący 6 stóp i 225 funtów linebacker miał dwa produktywne sezony w Crimson Tide. Więc choć jego atletyzm nie powala, to Patriots mogą się na niego ugryźć po zobaczeniu na filmie, że szybkość SEC nie sprawiała problemów młodemu LB. Nie ma jednej szczególnej części gry To’oTo’o. Jest stabilny i powinien w końcu być w stanie przyczynić się do gry na wszystkich czterech podaniach.

Runda 4, pick 107: Cameron Latu, TE, Alabama

Wszyscy wiemy jak bardzo Belichick kocha swoich prospektów z Bamy. W Latu, Patriots dostają gracza, który jest jakby przeciwieństwem To’oTo’o. Podczas gdy Latu brakuje nieco w produkcji, ma on duży atletyzm. Latu zaliczył solidny sezon juniorski, w którym zdobył 26 przechwytów na 410 jardów i osiem przyłożeń. Pod wodzą niedawno zatrudnionego koordynatora ofensywy Patriots, Billa O’Briena, Latu miał w 2022 roku 30 przechwytów na 377 jardów i cztery przyłożenia. O’Brien może wprowadzić młodzieńca za Huntera Henry’ego i Mike’a Gesickiego w 2023 roku, a potem Latu powinien być w kolejce do startu w 2024 roku.

Runda 4, pick 111: Ricky Stromberg, OC, Arkansas

Przehandlowałem w górę z 117, aby upewnić się, że wyląduję ze Strombergiem. Kosztowało mnie to wczesny sixth-rounder (nr 187). Nowa Anglia odnosiła ogromne sukcesy z centrem Davidem Andrewsem. Jednak w ostatnich latach zmagał się z kontuzjami i w pewnym momencie 30-latek może nie być już tak niezawodny jak kiedyś. Patriots przygotowują się więc na ten dzień, dodając Stromberga, silnego centra z dużym potencjałem (i, być może, gracza, który potrzebuje trochę czasu).

Runda 4, pick 135: Carrington Valentine, CB, Kentucky

Dyrektor ds. personalnych Patriots Matt Groh omówił nabranie szybkości przed i po drafcie 2022. Cóż, niech tak będzie dalej. Po wyborze Banksa – cornerbacka o płonącej szybkości – New England podwaja pozycję kolejnym szybkobiegaczem. Valentine ma niechlujny film z Kentucky, ale dzięki temu wyborowi Patrioci mają nadzieję, że uda im się z elitarnego atlety zrobić ulepszonego futbolistę.

Runda 6, Pick 192: Eric Gray, RB, Oklahoma

Pierre Strong, czwarta runda z 2022 roku, ledwo widział boisko w zeszłym sezonie, nawet gdy Damien Harris cierpiał na serię kontuzji. To zły znak dla Stronga. Zobaczmy więc, co Gray może zrobić w tej ofensywie. Jest dla niego miejsce w tabeli głębi, nawet z Rhamondre Stevensonem, Strongiem, Jamesem Robinsonem, Ty Montgomery i kilkoma innymi. Gray nie jest potężnym biegaczem, ale ma znakomity zryw i zwinność. Może nie zdobędzie wielu 50-jardowych przyłożeń, ale powinien być dobry na garść 10-20-jardowych zdobyczy.

Runda 6, pick 200: Bryce Baringer, P, Michigan State

New England pakuje swoje ostatnie dwa picki (nr 210 i 245), aby zdobyć Baringera z nr 200. Patriots odeszli od Jake’a Bailey’a i zastąpili go weteranem – punterem Corlissem Waitmanem, ale lubią wywierać presję na swoich zawodników drużyn specjalnych w obozie treningowym. Baringer jest najlepszym punterem w tej klasie i może wypchnąć Waitmana o miejsce w rosterze.

Przed dołączeniem do FOX Sports jako reporter AFC East, Henry McKenna spędził siedem lat relacjonując Patriots dla USA TODAY Sports Media Group i Boston Globe Media. Śledźcie go na Twitterze pod adresem @McKennAnalysis.

Najważniejsze historie z FOX Sports:

FOLLOW Podążaj za swoimi ulubionymi, aby spersonalizować swoje doświadczenia z FOX Sports

National Football League

National Football League

New England Patriots

New England Patriots

Mac Jones

Mac Jones


National Football League

Get more from National Football League Follow your favorites to get information about games, wiadomości i więcej