Parma do przetestowania w Ternanie, Pecchia: „Buffon i jego słowa zachętą

Nadanie ciągłości zwycięstwu nad Genoą i odkrycie na nowo prawdziwego ducha Parmy. Pecchia ma jasne pomysły na to, jaki będzie musiał być zespół w meczu wyjazdowym w Terni, teraz jego chłopcy też muszą być tego świadomi. Buffon po meczu z Genoą pokazał jak należy zawsze mierzyć wysoko i podnosić poprzeczkę. Po porażce z Cosenzą, ekipa z Księstwa żyła szczególnym tygodniem pomiędzy kontestacją, mercato a potem zwycięstwem na Tardini. Sukces, który nabiera większej wartości, jeśli flankowany jest przez inne pozytywne wyniki. Dlatego obraz przeciwko Ternanie musi być jasny i nastawiony na sukces. Fabio Pecchia przeanalizował na konferencji prasowej wyzwanie przeciwko Umbrii, jednej z czarnych bestii krzyżowców po powrocie do Serie B.

Parma, słowa Pecchia

Praca w tygodniu i najbliższy mecz z Ternaną, Pecchia ma swoje zdanie: Klimat jest pozytywny i świadomości. W występie przeciwko Genoi było widać pragnienie i determinację. Wykonaliśmy ważny tydzień pracy. Ciągłość? Dla mnie to budowanie zwycięskiej mentalności, nad którą pracujemy od początku roku, to wymaga czasu. Wygrać mecz i odłożyć go na bok, a potem powtórzyć tę samą pracę z kolejnego wyzwania. Czas ucieka, ale każdy mecz o czymś decyduje. Klasyfikacja nadal ma wartość względną, bo scenariusze wciąż się zmieniają tydzień po tygodniu. Naszą myślą jest Terni i to musi być dla nas egzamin.

Posiadanie piłki, okazje bramkowe i statystyki: Na naszą grę wpływa również postawa przeciwników. W niedzielę byliśmy zdecydowanie bardziej konkretni i szliśmy na zwarcie przed bramką. To nie zależy tylko od nas, ale także od tego jak otwieramy mecze.

© RIPRODUZIONE RISERVATA