Palmeiras-Cerro Porteno, kurs ok. 1

W meczu zaplanowanym na Allianz Parque w Sao Paulo wydaje się nie być wątpliwości, która drużyna zakwalifikuje się do ćwierćfinału Copa Libertadores. Mecz pierwszej kolejki rozegrany w Paragwaju pomiędzy Cerro Porteno a Palmeiras zakończył się wynikiem 3-0 na korzyść drużyny Brazylia.

Odgadnij dokładny wynik meczu Palmeiras-Cerro Porteno i wygraj!

Mecz jednostronny, poznaj przewidywania

W przypadku kursów, sukces Palmeiras również w rewanżu nie wydaje się wątpliwy. Obrońcy poprzednich dwóch edycji turnieju zanotowali sześć zwycięstw na sześć w Grupie A fazy grupowej. U siebie brazylijska jedenastka, z 13 strzelonymi i trzema straconymi bramkami, dwukrotnie zaliczyła Over 2.5 i raz Under 2.5.

Po tym jak Cerro Porteno zakończyło rozgrywki na drugim miejscu z zaledwie ośmioma punktami w Grupie G (dwa remisy i wyjazdowa porażka), remisując z Olimpią Asuncion, która jednak zdobyła o jedną bramkę mniej od paragwajskiego klubu (decydująca różnica bramek), pozostaje tylko ograniczyć straty, starając się zdobyć jak najmniej bramek. Wszystkie trzy mecze rozegrane przez Cerro Porteno z dala od przyjaznych brzegów zawsze kończyły się maksymalnie trzema bramkami, a „combo” łączące znak 1 i Under 3.5 jest intrygujące.