Palladino, konferencja Monza-Inter: „Mierzymy się z finalistą Ligi Mistrzów

Monza przygotowuje się do wyzwania przeciwko Interowi z pragnieniem byłych graczy, aby spróbować potknąć formację trenowaną przez trenera Inzaghiego. Zaczynając od bramki i kończąc na ataku, jest kilku zawodników, którzy również grali dla Nerazzurri: Di Gregorio, Caldirola, D’Ambrosio, bracia Carboni(Valentin i Franco) oraz Gagliardini.

Pierwszy dzień, który przynosi serię crossoverów, biorąc pod uwagę, że kilka dni temu Carlos Augusto został nowym graczem Interu i Sensi, właśnie wrócił z wypożyczenia z Biancorossi. Na wyprzedanym San Siro: „Zmierzymy się z finalistą Ligi Mistrzów” powiedział Raffaele Palladino na konferencji.

Inter-Monza, konferencja Palladino

Raffaele Palladino wypowiedział się przed starciem z Interem na San Siro: „Po porażce w Coppa Italia pracowaliśmy cały tydzień nad tym, co nie zostało zrobione dobrze. Policzek był ważny, aby przywrócić nas do rzeczywistości. Chłopcy zrozumieli, nastawienie było właściwe: z porażek musimy wyciągać pozytywne strony, jeśli zrozumiemy, gdzie popełniliśmy błąd, drużyna się poprawi. Zespół musi nadal się rozwijać: to ścieżka, która rozpoczęła się w zeszłym sezonie i trwa nadal. Jestem przekonany, że ta porażka przygotuje nas do jutrzejszego meczu, w którym będziemy musieli dać z siebie wszystko pod względem paskudności i determinacji.”

Następnie myśl o Berlusconim: To będzie wyjątkowy sezon, bez naszego prezydenta i bardzo za nim tęsknimy. Ale możemy liczyć na Gallianiego, który nie każe nam za niczym tęsknić”. O wyzwaniu przeciwko Interowi: Z pewnością start na San Sirojest ekscytujący, ale także stymulujący. Zmierzenie się z drużyną, która grała w finale Ligi Mistrzów daje pozytywną energię. Znamy siłę Interu: mają indywidualność, siłę fizyczną, drybling, inaczej nie osiągnęliby pewnych wyników. Postaramy się postawić ich w trudnej sytuacji„. Na temat byłych zawodników dodał: „Gagliardini, D’Ambrosio i Carboni przyszli do nas i byłem pod wrażeniem ich mentalności. Taka trójka podnosi poziom całego zespołu”. Palladino mówił następnie o rynku…

Serie A, tutti i rigoristi squadra per squadra

Zobacz galerię

Serie A, wszystkie rzuty karne drużyna po drużynie

© REPRODUKCJA ZASTRZEŻONA