Ostateczna reakcja Yahoo Mock Draftu + to, co konsensus ADP robi źle

Matt Harmon

Subskrybuj Yahoo Fantasy Football Show

Apple Podcasts | Spotify | Google Podcasts

Wraz ze zbliżającym się weekendem draftu ujawniamy i reagujemy na ostatni mock draft pracowników Yahoo w tym sezonie. Chris Harris z Harris Football dołącza do Matta Harmona w „Cram Week”, aby przedstawić swoje przemyślenia na temat mock draftu.

Obaj dzielą się również tym, kiedy byliby komfortowo wybierając Colts RB Jonathana Taylora po całym dramacie, który miał miejsce w tym tygodniu (i miesiącu). Następnie obaj debatują, czy są jacyś RB spoza Jonathana Taylora, których warto wybrać z Colts i czy w końcu mamy jasność co do sytuacji RB Miami Dolphins.

Harmon ujawnia, że dostał kolejną ocenę C- w swoim drafcie Yahoo, a Harris debatuje nad tym, których graczy unikałby w pierwszej rundzie i kiedy można wskoczyć na elitarnych QB.

Na koniec programu obaj rozmawiają o graczach i strategiach, które są potencjalnie błędne w tym sezonie draftowym, jeśli chodzi o konsensus ADP.

0:25 – Chris Harris dzieli się przemyśleniami na temat Ekeler’s Invitational Fantasy Football League

3:12 – Co dalej z Colts i RB Jonathanem Taylorem?

10:30 – Czy mamy teraz jasny obraz RB Dolphins?

17:30 – Podsumowanie ostatecznego mock draftu pracowników Yahoo

24:38 – Od czego zacząć celowanie w elitarnych QB?

38:30 – Co konsensus ADP pomylił w tym sezonie draftowym

With the ultimate draft weekend fast approaching we reveal and react to the last Yahoo staff mock draft of the season. Chris Harris of Harris Football joins Matt Harmon on the pod for 'Cram Week' to provide his thoughts on the mock draft. (Credit: Mykal McEldowney-USA TODAY Sports)

Wraz ze zbliżającym się ostatecznym weekendem draftowym ujawniamy i reagujemy na ostatni mock draft pracowników Yahoo w tym sezonie. Chris Harris z Harris Football dołącza do Matta Harmona w „Cram Week”, aby przedstawić swoje przemyślenia na temat próbnego draftu. (Źródło: Mykal McEldowney-USA TODAY Sports)

Sprawdź wszystkie odcinki Yahoo Fantasy Football Show i reszty rodziny podcastów Yahoo Sports na https://apple.co/3zEuTQj or at Yahoo Sports Podcasts