Oregon podobno „rozpoczął wstępne rozmowy” z Big Ten, aby dołączyć do konferencji

Fabuła wciąż się zagęszcza, prawda? To było trochę ponad miesiąc temu, kiedy bomba uderzyła w wiadomości, że USC i UCLA planują opuścić Pac-12 na bardziej zielone i śnieżne pastwiska w Big Ten w czasie 2024 sezonu piłkarskiego.

Od tego czasu, nie było plotek, przewidywań i dalszych spekulacji na temat tego, jakie inne programy mogą przeskoczyć statek i szukać dołączyć do Big Ten lub SEC, innej konferencji, która złamała wiadomość o przyszłej ekspansji z dwoma członkami niebieskiej krwi tylko w zeszłym roku.

Jedną z tych drużyn, które zostały wymienione często jest Oregon Ducks, a teraz wydaje się, że jest trochę trakcji, przynajmniej początkowo w pragnieniu Ducks do zbadania podejmowania ruch do Big Ten.

Według raportu z Action Network HQ’s Brett McMurphy, źródła wskazały, że Oregon „zainicjował wstępne rozmowy” z Big Ten, aby określić, czy jest to „kompatybilne.”

Przeprowadzka miałaby wiele sensu, jeśli Big Ten nadal utrzymuje opcje otwarte, aby rozszerzyć dalej, jak stwierdził komisarz ligi Kevin Warren. Jest to również na pięcie dalszego raportu, że konferencja może być celem Oregon wraz z Notre Dame i innych szkół Pac-12, Washington, Stanford, i Cal.

Ducks zamieniły się w solidny program z więcej oczu na nim w ciągu ostatnich kilku dekad. Wszystkie te pieniądze Nike od Phila Knighta, nowy rynek w Pacific Northwest, wyniki w lekkoatletyce w wielu sportach, a także fakt, że szkoła jest członkiem AAU sprawdza wiele pól, którymi Big Ten byłby zainteresowany.

Zobaczymy, czy coś dalej z tego wyniknie, ale z tego co widzieliśmy w ciągu ostatnich kilku lat, gdzie jest dym, zwykle widzimy, że ogień zaczyna się budować.

Lista

Ekspansja Big Ten? Szkoły FBS, które są członkami Amerykańskiego Stowarzyszenia Uniwersytetów (AAU).

Big Ten football 2022 schedule | Buckeyes Wire

Harmonogram Big Ten football 2022 | Buckeyes Wire

Następna szkoła, która przyjmie zaproszenie z The Big Ten w 2022? – Powered By PickUp

Kontakt/Śledź nas @BuckeyesWire na Twitterze, i polub naszą stronę na Facebooku, aby śledzić bieżącą relację z wiadomości o stanie Ohio, notatki i opinie. Śledź Phila Harrisona na Twitterze.

Daj nam znać o swoich przemyśleniach i skomentuj tę historię poniżej. Dołącz do rozmowy już dziś.

Historia pierwotnie ukazała się na Buckeye Wire