Ocaleni z immunitetem: niezastąpieni!

  • LOLO BELLTALL RAMOS

Actualizado

N lub doznają kontuzji, nie są karani i, być może dzięki temu, mają status starterów dla swoich trenerów. Po 26 dniach meczowych wybrana grupa sześciu bramkarzy rozegrała wszystkie 2 340 minut w LaLiga.Król fantasy Ter Stegen przewodzi paczce „Superbohaterów”. Uzupełniają ją Mamardaszwili, Remiro, Rajkovic, Badia i David Soria.

NO STOP W LALIGA FANTASY MARCA!

Rayista Fran García jest 'zawodnikiem z pola’, który był najbliżej fulla (2,328). Aidoo, Darder i Parejo uzupełniają tę ekskluzywną Top 10 i tylko Celta i Rayo mają dublet w idealnym składzie 'Los Insustituibles’ LaLiga.

FANTASY PROFITABILITY

Twelve players have scored full points for minutes played in official Fantasy (more than 60′ per game). Getafe dokłada do rankingu trzech 'żelaznych ludzi’, a David Soria jest siódmy z największą ilością punktów ogółem (161). Duet Ünal-Mayoral jest również nietykalny dla Quique i w ostatnich tygodniach spełnił oczekiwania: odpowiednio 45 i 38 punktów od dnia meczu 22.

Entra en LaLiga Fantasy MARCA y comienza a vivir la emoción de la temporada 22/23 de LaLiga. rywalizuj ze znajomymi i dołącz do tysięcy użytkowników na oficjalnym Facebooku gry oraz na naszym twitterze @FantasyLaLiga! Bądź na bieżąco ze wszystkimi nowościami na portalach społecznościowych dzięki hashtagowi #LaLigaEsFantasy.

¡Pobierz aplikację LaLiga Fantasy MARCA na iOS i Android i udowodnij, że jesteś najlepszym menedżerem!

El once ideal de los intocables: ¡siempre en mi equipo!

Read More