Nowojorski stan umysłu: Francisco Lindor, shortstop za 341 milionów dolarów, wielką przyczyną sukcesu Metsów

NOWY JORK – Francisco Lindor, człowiek wart 341 milionów dolarów, rozwija się w pierwszym roku swojej 10-letniej umowy i udowadnia, dlaczego warto było w niego zainwestować.

All-Star shortstop był wielkim powodem, dla którego Mets posiadają najlepszy rekord w National League East (73-39).

Zespół jest w trakcie sześciomeczowej passy zwycięstw, a przed zmieceniem Cincinnati Reds, Metsi pokonali Atlanta Braves w czterech z pięciu meczów. Odciski palców Lindora były w całej serii przeciwko Braves, bijąc .444, z sześcioma biegami i trzema RBI.

W 19 meczach od przerwy All-Star, Lindor bije .386 z 20 biegami, 15 RBI i czterema domowymi biegami w tym zakresie. Lindor w pierwszej połowie zaliczył .248, aczkolwiek z 16 home runami i 66 RBI.

Czterokrotny All-Star odbija się od nieszczęsnego sezonu 2021, w którym zaliczył career-low .230 z .734 OPS, co sprawiło, że niektórzy kwestionowali długoterminową umowę.

Fani mogą teraz zobaczyć odrodzenie Lindora w jego drugim sezonie z drużyną.

Francisco Lindor is batting .373 since the All-Star break.

Francisco Lindor bije .373 od przerwy All-Star.

CLOSING TIME: Gdzie muzyka na wejście Edwina Diaza należy do najlepszych w historii

NEVER MISS A MOMENT: Follow our sports newsletter for daily updates

What they don’t see, however, are the countless times Lindor studies game film on his iPad when no one is near.

„Wszedłem do jadalni, szukając kogoś, a on miał iPada w kącie”, powiedział menedżer Metsów Buck Showalter. „Wiesz, że prawdziwym charakterem osoby jest to, co robi, gdy nikt nie patrzy.

„Nikt tego nie widział, ale on robi to cały czas” W środowym zwycięstwie w serii przeciwko Reds, Lindor poszedł 2-for-3 z dwoma RBI, a jego statystyki wyryły jego imię w kilku miejscach w historii Mets.

Jego bieg zdobyty w pierwszym inningu kontynuował jego 13-meczową passę zdobywania punktów, wiążąc rekord franczyzy David Wright ustanowiony w lipcu 2008 roku i przyćmiewając Mookie Bettsa za najdłuższą passę zdobywania punktów w MLB w tym sezonie. W drugiej rundzie singiel Lindora doprowadził do jego 81. RBI, który zrównał się z Jose Reyesem pod względem największej liczby punktów zdobytych przez shortstop Mets.

Mr. Smile uszczęśliwia fanów swoją produkcją. Gra, która sprawia, że fani się uśmiechają, jest wykuwana z czasu, który spędza przygotowując się.

„On jest bardzo napędzanym przygotowującym, świetnym przygotowującym”, powiedział Showalter. Jeśli nie widzisz go 10 minut przed grą, robi coś produktywnego.”

Skrupulatne przygotowanie Lindora nie zaczęło się pierwszego dnia w majorsach. Powiedział, że nauczył się znaczenia wykonywania szczegółowych prac ziemnych na początku swojej kariery od miotacza Andrew Millera podczas ich stintu z Cleveland Guardians.

„Zapytałem go, dlaczego to robisz”, powiedział Lindor. „(Miller powiedział) 'Muszę się uczyć, muszę się przygotować, aby być najlepszym, jaki mogę być. Nie mogę po prostu toczyć kostki za każdym razem, gdy tam wychodzę.’ I wziąłem to sobie do serca.”

Kolejną niedocenianą cechą Lindora jest jego przywództwo, które zrobiło wrażenie na Danielu Vogelbachu w zaledwie 15 meczach, które rozegrał w niebiesko-pomarańczowych barwach, odkąd został sprzedany przed trade deadline z Pittsburgh Pirates.

„Rzeczą, której (ludzie) nie widzą na co dzień jest, wiesz, sposób, w jaki prowadzi i lider, którym jest w domu klubowym i lider, którym jest na boisku”, powiedział Vogelbach. „To dla nas ogromne.”

Infielder Luis Guillorme zgodził się i podkreślił wyczucie czasu Lindora.

„On wie, kiedy mówić” Guillorme.” Wie, kiedy pomóc. Zawsze jest chętny do pomocy wszystkim. Więc myślę, że to jedna strona, której ludzie tak naprawdę nie widzą.”

Podobnie jak ich menedżer, zauważają poświęcenie Lindora.

„On zawsze jest tam, nigdy nie bierze dni wolnych i to są faceci, za którymi chcesz się dostać,” powiedział Vogelbach.

Dla Lindora, było dostosowanie do przyjścia z Cleveland do dużego rynku.

„To ma coś wspólnego z tym,” powiedział shortstop. „Ale to uczenie się od chłopaków i sztabu trenerskiego, a karmienie się energią, że tłum i wszyscy przynoszą pomaga też, więc jestem błogosławiony”

Ten artykuł pierwotnie pojawił się na USA TODAY: Francisco Lindor’s resurgence a big reason behind the Mets’ success