NFL Week 13 top plays: Bills pokonują Patriots na TNF

Tydzień 13 sezonu NFL rozpoczął się w czwartek od bardzo oczekiwanego matchupu, w którym Mac Jones i New England Patriots będą gościć Josha Allena i Buffalo Bills w Foxborough, Massachusetts.

Po decydującym zwycięstwie Buffalo, Bills (9-3) przesunęli się na pierwsze miejsce w ciasnej AFC East, podczas gdy Patriots (6-6) pozostali na ostatnim miejscu.

Oto najlepsze zagrania!

Buffalo Bills 24, New England Patriots 10

First things first

The Bills’ opening drive nets a field goal. Zobaczcie ten podstępny przerzut Allena do Nyheima Hinesa, który to ustawił:

Szybka reakcja

Po tym, jak w pierwszym posiadaniu Pats poszli na trzy i nie wyszli, w następnym już poczynali sobie po woli. Kulminacją było krótkie podanie Maca Jonesa do zmienionego obrońcy Marcusa Jonesa, który zrobił resztę.

Gotowanie

James Cook szarżuje przez środek boiska i zdobywa 28 jardów, dzięki czemu Patrioci są na 15.

Zmiana prowadzenia

Allen znajduje Stefona Diggsa w głębokim rogu strefy końcowej i zdobywa przyłożenie, dając Billsom przewagę 10-7.

Fire away

Sprintując w kierunku linii bocznej, Allen zdołał wystrzelić podanie w powietrzu przed wypadnięciem z boiska, a Gabe Davis zdobywa przyłożenie, zwiększając przewagę Buffalo do 10.

To fumble!

Chwilę po tym, jak TD Bills zostało zanegowane przez karę za trzymanie, Josh Uche strips Allen i Patriots odzyskują piłkę. To ustawiło field goal tuż przed przerwą, aby wyrównać wynik do 17-7.

Prawie niesamowite

Jordan Poyer przyleciał, aby przechwycić piłkę przy linii bocznej, ale po rewizji, zagranie zostało unieważnione. Wynik nadal wynosi 17-7.

Pulling away

Po dziewięciominutowej akcji, w której Allen prowadził piłkę do 1 pola Patriotów, Devin Singletary wbił ją do domu i zdobył przyłożenie, zwiększając prowadzenie Bills do 24-7.

Shut down

A.J. Epenesa udaremnił długą akcję Patriotów, w której Jones został mocno sackowany, gdy gra zbliżała się do końca. Nowa Anglia zdobyła field goal, by doprowadzić do wyniku 24-10 i tak się to skończyło.

Więcej z 13. tygodnia NFL:


National Football League

Get more from National Football League Follow your favorites to get information about games, wiadomości i więcej