NFL trade rumors: Broncos wykazują zainteresowanie Jalenem Reagorem z Eagles

AFC contender showing 'interest’ in Reagor trade: report originally appeared on NBC Sports Philadelphia

Starając się jak może, Howie Roseman po prostu nie był w stanie wyładować Jalena Reagora. Roseman jasno dał do zrozumienia kolegom z front office’u, że Reagor jest dostępny, ale żaden generalny menedżer nie pociągnął za spust rozczarowującego pierwszorundowego picku z 2020 roku.

To może się jednak zmienić przed rozpoczęciem sezonu regularnego NFL w 2022 roku, ponieważ Eagles podobno otrzymali zainteresowanie od co najmniej jednego front office’u AFC.

WIĘCEJ: Camp obs: WR Covey looks smooth as return man

Denver Broncos najwyraźniej wykazują pewne zainteresowanie umową, Heavy.com senior reporter i były Eagles beat writer Matt Lombardo doniósł w tym tygodniu:

„Po zerwaniu ACL przez Tima Patricka, Broncos prawdopodobnie zwrócą się do Courtlanda Suttona i Jerry’ego Jeudy’ego, aby wziąć na siebie znacznie większe kawałki udziału w celu Russella Wilsona. Jednak Broncos mają obecnie w składzie trzech debiutantów i przydałaby im się dodatkowa obecność weterana.

„Denver oczywiście podpisało weterana Darriusa Sheparda, ale nie zdziwcie się, jeśli Broncos nie skończą dodawać na tej pozycji.

„[…]

„Paton i Broncos wykazali zainteresowanie Reagorem, źródła ligowe powiedziały Heavy, więc być może Denver znajdzie sposób na maksymalne wykorzystanie wychowanka TCU, a Eagles mogą dodać kolejny atut do obfitej skrzyni wojennej Howiego Rosemana z draftu NFL 2023.”

Ciekawe!

Nie mogę sobie wyobrazić, co Broncos widzą w Reagorze jako potencjalnym czwartym szerokim odbiorniku za Courtlandem Suttonem, Jerrym Jeudym i KJ Hamlerem, co wymagałoby wydania jakichkolwiek środków w celu wyciągnięcia go od Eagles. Ptaki prawie na pewno dadzą mu ostatnie spojrzenie podczas obozu treningowego, modląc się jednocześnie, by inna drużyna zawarła niewielką umowę, dzięki której będą mogli usunąć go z rosteru.

(Szybkie przypomnienie liczb z kariery Reagora w dwóch sezonach: 64 złapania, 695 jardów, 3 TD.

Być może Denver bardziej podoba się potencjał Reagora jako projektu, niż niezatrudnionego w 2020 roku rozgrywającego Kendalla Hintona – ale Reagor nie ma ważnych umiejętności Hintona jako awaryjnego QB, więc to jest to.

Dla fanów Eagles byłoby bardzo zabawne, gdyby Reagor trafił do AFC, gdzie połączyłby się z Travisem Fulghamem na dole tabeli głębokości. Walczyliby o miejsce w składzie Denver, jednocześnie lamentując nad swoim dziwnym pobytem w Philly. Cóż to byłaby za scena.

Jeśli chodzi o jakikolwiek rodzaj zwrotu, którego Eagles mogliby oczekiwać za Reagora, nie róbcie sobie nadziei na nic innego niż szósty lub siódmy pick. Denver przehandlowało swój 6-rundowy pick z 2023 roku do Lions i 6-rundowy z 2024 roku do Rams, więc jeśli Howie Roseman chce szóstego, będzie musiał zadowolić się 2025. W przeciwnym razie Ptaki mogą dostać siódmy pick Vikings z 2023 roku lub siódmy pick Rams z 2024 roku.

Jeśli Roseman dostanie coś lepszego niż to, jest czarodziejem. We’ll see.