NFL starting QB tracker: Steelers’ Kenny Pickett poprowadzi pierwszą drużynę vs. Jaguars

Jest garstka drużyn NFL, które tego lata mają konkursy na rozgrywających.

Z preseasonem w pełnym rozkwicie, zanurzmy się w tym, jak wyglądają bitwy rozgrywających w lidze.

Pete Carroll ogłosił, że Geno Smith rozpocznie jako QB w meczu Seahawks w tygodniu 1 przeciwko Broncos.

Carroll ogłosił to po ostatnim meczu przedsezonowym drużyny w piątek wieczorem, który zakończył się porażką 27-26 z Dallas Cowboys.

Smith rozpoczął mecz i poprowadził Seahawks do zdobycia field goal w swojej jedynej serii, po czym ustąpił miejsca Drew Lock’owi, który rzucił touchdown pass i trzy przechwyty w przegranej.

„Geno był solidny w swoim występie i będzie zaczynał,” powiedział Carroll po meczu. „Zasłużył na to.”

Smith i Lock przez cały obóz treningowy naprzemiennie korzystali z treningów pierwszej drużyny. Lock miał rozpocząć drugi mecz przedsezonowy z Chicago Bears, ale plany te zostały pokrzyżowane po tym, jak Lock przeszedł testy na obecność COVID-19. To pozbawiło 25-letniego QB krytycznej szansy na wypchnięcie Smitha na startową posadę.

„Ramy czasowe nam się pokrzyżowały w przypadku Drew,” powiedział Carroll. „Po prostu zabrakło mu czasu na złożenie oferty.”

Smith powiedział, że dowiedział się, że będzie starterem Seahawks w Week 1, kiedy Carroll przemówił do drużyny w szatni po piątkowym meczu.

„Oczywiście jestem wdzięczny za szansę i wdzięczny, ale mam przed sobą dużo pracy,” powiedział Smith. „Tak naprawdę chodzi o wygrywanie i nic z tego nie będzie miało znaczenia, jeśli nie wyjdziemy i nie wygramy meczów, które mamy wygrać.”

Kenny Pickett imponuje w drugim meczu przedsezonowym Pittsburgh Steelers

Pickett otrzymał więcej snapów w sobotniej wygranej Steelers 16-15 przeciwko Jacksonville Jaguars. Grając przeciwko lepszym zawodnikom, Pickett miał produktywny dzień, kończąc 6 z 7 podań na 76 jardów i jedno przyłożenie z 151.5 passer rating.

Podczas gdy Mitchell Trubisky otrzymał nominację na startera, trener Mike Tomlin zwrócił uwagę na to, aby debiutant grał razem z pierwszą drużyną ofensywy.

„Chcemy po prostu zobaczyć Kenny’ego w większej ilości akcji,” powiedział Tomlin. „Wiemy więcej o Masonie [Rudolphie]. Mitch był wokół profesjonalnej gry, oczywiście. Więc, to jest wielki tydzień dla [Pickett] pod względem być może dostania się w pierwszej połowie tej gry i wyobrażałbym sobie uzyskanie możliwości zobaczenia frontowych obrońców dla Jacksonville.”

Pickett wciąż głównie brał snapy z drugą jednostką Steelers w praktyce.

Trubisky rozpoczął pierwszy przedsezonowy mecz Steelersów z Seattle Seahawks, prowadząc Pittsburgha do przyłożenia na otwarcie. Napęd został zakończony 13-jardowym przyłożeniem do Gunnera Olszewskiego. Trubisky zakończył wieczór 4 na 7 w próbach podań z 63 jardami i przyłożeniem.

Rudolph, rozpoczynający swój piąty sezon w barwach Steelers, podniósł się z miejsca, w którym Trubisky odszedł, kończąc 9-of-15 podań na 93 jardy. Jego noc została podkreślona 26-jardowym przyłożeniem do debiutanta George’a Pickensa.

Pickett, nr 20 w drafcie 2022, miał błyskotliwy debiut. Produkt University of Pittsburgh zakończył noc z 95 passing yards i dwoma touchdownami na 13-for-15 passing, biorąc to, co dała mu obrona. Skuteczność Picketta potencjalnie zacieśnia rywalizację rozgrywających Pittsburgha.

„Poruszyli swoje jednostki” – powiedział Mike Tomlin o swoich QB. „Robili nieformalne rzeczy związane z pozycją z punktu widzenia przywództwa i komunikacji. Byli zaangażowani. To był dobry pierwszy raz dla wszystkich trzech.”

Carolina’s Matt Corral prawdopodobnie poza sezonem

Rookie QB Matt Corral doznał „znaczącej” kontuzji Lisfranc późno w drugim meczu przedsezonowym Panthers przeciwko New England Patriots w miniony piątek. Trener Matt Rhule powiedział po meczu, że spodziewa się, że trzeciorundowy pick opuści sezon.

Corral rzucił 58 jardów na 9-of-15 podań i bez przyłożenia przed wyjściem.

Był jednym z czterech kandydatów na miejsce startowe rozgrywającego wchodząc na obóz, obok Bakera Mayfielda, Sama Darnolda i P.J. Walkera. Mayfiled i Darnold byli wypoczęci w przegranej Caroliny 20-10 z Pats. Wszyscy czterej QB zagrali w przedsezonowym openerze drużyny przeciwko Washington Commanders, z weteranami trzymającymi się na uboczu.

Mayfield, który został niedawno pozyskany z Cleveland Browns, rozpoczął dla Panter i skończył z 45 jardami podania na 4-for-7 passing. Darnold, podstawowy rozgrywający drużyny w 2021 roku, był wpływowy w krótkich repsach. Pięcioletni rozgrywający był 2-for-3, w tym 8-jardowe przyłożenie do Rasharda Higginsa. Walker, którego miejsce w rosterze jest zagrożone z powodu pozyskania Mayfielda, dostał najwięcej czasu gry, rzucając na 136 jardów przy 10-for-19 podaniach.

Corral, którego Carolina przehandlowała, by wybrać z numerem 94 w drafcie 2022, skończył 1-for-9 na 11 jardów.

Główny trener Rhule powiedział, że nie wskaże startera aż do meczu z New England Patriots 19 sierpnia.

Mayfield i Darnold wydają się być głównymi kandydatami do startu, jednak biorąc pod uwagę czteroletnie doświadczenie Mayfielda w grze dla Browns i Darnolda, który rozpoczyna swój drugi sezon z Panterami.

„Obaj byli pod kontrolą”, powiedział Rhule o Mayfieldzie i Darnoldzie. „Sam dostał nas w strefie końcowej, Baker poprowadził nas w dół pola, więc wyglądało na to, że obaj chłopcy grali dobrze pod względem produkcji. Wrócimy i spojrzymy i zobaczymy, gdzie są.”


National Football League

Get more from National Football League Follow your favorites to get information about games, news and more.