NFL odds: Bukmacherzy typują Chicago Bears jako najgorszą drużynę w NFL

Teraz, gdy rozpoczął się sezon przedsezonowy, sezon hazardowy NFL jest oficjalnie otwarty dla biznesu.

Podczas gdy wielu fanów zastanawia się, czy ich drużyna ma to, czego potrzeba, by walczyć o miejsce w playoffach lub tytuł, obstawiający mają znacznie szersze spojrzenie, szukając nie tylko pretendentów i zwycięzców, ale także tego, które drużyny mają być mistrzami porażki.

A jeśli chodzi o to wyróżnienie, hazardziści spodziewają się, że Chicago Bears będą największym przegranym NFL.

Na początek BetMGM Sportsbook zaoferował zakład na „Najgorszy sezon regularny w NFL” i chociaż Houston Texans są faworytami przy +250, publiczność uderza w Bears przy +1100. Sprawdźmy dlaczego.

Cóż, z pierwszorocznym trenerem Mattem Eberflusem i pierwszorocznym generalnym menadżerem Ryanem Polesem, masz dwóch żółtodziobów na stanowisku budujących reżim. To już jest trudna propozycja, a my nawet nie dotarliśmy na boisko.

Po stronie defensywnej Khalil Mack został przehandlowany do Los Angeles Chargers, a Roquan Smith poprosił o wymianę z jedynej drużyny, którą znał. Po stronie ofensywnej Allen Robinson II podpisał z Los Angeles Rams, a utalentowany, ale niedoświadczony drugoroczny QB Justin Fields nie ma linii ofensywnej. W zeszłym tygodniu obalił również otwartego odbiorcę na treningu o pięć jardów.

Ouch. Biorąc pod uwagę te czynniki, obstawiający uważają, że Chicago zapewnia mnóstwo wartości i skorzystali z tego.

Kolejnym zakładem, który fani mocno trafili jest zakład Bears poniżej 6,5 zwycięstwa (-149 w FOX Bet, postaw 10$, aby wygrać 16,71$). W FOX Bet, Bears otworzyli się na under 7.5 (-167, postaw 10$, aby wygrać 15.99$), ale liczba ta tylko się skróciła od tego czasu wskazując mnóstwo akcji na under.

BetMGM ma Bears under jako najbardziej trafiony under wśród wszystkich zakładów na wygraną w sezonie. Po raz kolejny gracze stawiają na porażkę 'Da Bears’.

Dorzucając paliwa do ognia, szef treści VSiN Ben Fawkes poinformował, że Bears są najrzadziej obstawianą drużyną, która wygra Super Bowl. Nie są drużyną o najdłuższych szansach, więc hazardziści są skłonni zaryzykować na Texans lub nawet Atlanta Falcons ponad wszystko, co zobaczą od Monsters of the Midway.

Czy stawiasz na to, że Chicago będzie najgorszą drużyną w lidze? A może uważasz, że ci hazardziści się mylą? Niezależnie od tego, w którą stronę się skłaniasz, wejdź na stronę FOX Bet i weź udział w akcji.

Graj co tydzień w FOX Super 6, aby mieć szansę wygrać tysiące dolarów każdego tygodnia. Po prostu pobierz aplikację Super 6 i typuj już dziś!


National Football League

Dowiedz się więcej z National Football League Śledź swoich ulubieńców, aby otrzymywać informacje o meczach, wiadomościach i nie tylko.