NFL nie może ukarać Matta Araiza, ale Bills mogliby go wyciąć, teoretycznie

Zarzuty (i w tym momencie są to tylko zarzuty) wobec puntera Bills Matta Araizy są przerażające. Ale NFL nie może nic z tym zrobić, ponieważ domniemany incydent miał miejsce zanim Araiza został wybrany przez Bills.

„Jesteśmy świadomi sprawy, ale odmówimy dalszego komentarza w tym czasie”, powiedziała liga w mailu do PFT.

Personal Conduct Policy nie obejmuje domniemanych wykroczeń mających miejsce przed wyborem gracza. Co najwyżej incydent mógłby zostać wykorzystany przeciwko niemu w celu zwiększenia lub wygaśnięcia dyscypliny, jeśli naruszy politykę, gdy już znajdzie się w NFL.

To nie powstrzymuje Billa od wycięcia go, jeśli zdecyduje się to zrobić. Chociaż Araiza i/lub NFL Player Association mogliby zrobić smród o decyzji o wyrzuceniu Araizy z powodów, które oczywiście nie byłyby związane z umiejętnościami, Bills ostatecznie mogą zrobić co chcą – i mogą zdecydować, że lepiej znaleźć innego puntera.

Zwłaszcza, że Bills otwierają sezon 2022 NFL za dwa tygodnie od dzisiejszego wieczoru przeciwko Rams w L.A. I ponieważ punter prawdopodobnie nie będzie w tym roku mocno wykorzystywanym obowiązkiem Bills.

NFL nie może ukarać Matta Araizy, ale Bills mogą go wyciąć, teoretycznie originally appeared on Pro Football Talk