NFL injury tracker Week 12: Cardinals QB Kyler Murray i WR Marquise Brown wracają vs Chargers

Callie Lawson-Freeman

Tydzień 12 sezonu NFL nadszedł po tym jak fani Buffalo Bills, Minnesoty Vikings i Dallas Cowboys świętowali zwycięstwa po trzech konkurencyjnych meczach ze swoimi indykami w czwartek.

Oto jak na nadchodzący slate wpłyną kontuzje.

Kyler Murray i Marquise Brown mają wrócić w niedzielę

Kyler Murray opuścił ostatnie dwa tygodnie z kontuzją ścięgna, której nabawił się przeciwko Vikings w 8. tygodniu i pogorszył w kolejnym tygodniu przeciwko Seahawks.

Teraz, po dwóch kolejnych dniach treningów, ma wystartować przeciwko Chargers.

Wide receiver Marquise Brown ma być aktywowany z injured reserve i również zagra w niedzielę, według trenera Kliffa Kingsbury’ego. Będzie to jego pierwsza gra z receiverem DeAndre Hopkinsem.

CHARLOTTE, NC - OCTOBER 02: James Conner (6) and Marquise Brown (2) congratulate Kyler Murray (1) of the Arizona Cardinals after he scores a touchdown during a football game between the Carolina Panthers and the Arizona Cardinals on October 2, 2022, at Bank of America Stadium in Charlotte, NC. (Photo by David Jensen/Icon Sportswire via Getty Images)

CHARLOTTE, NC – Byli koledzy z uczelni Marquise Brown (2) i Kyler Murray (1) podobno obaj wrócą na boisko w niedzielę. (Photo by David Jensen/Icon Sportswire via Getty Images)

Chiefs WR Juju Smith-Schuster making return from concussion protocols

Kansas City wide receiver JuJu Smith-Schuster cleared concussion protocol and will play Sunday against the Rams. Kontuzji doznał w 10. tygodniu, gdy został uderzony w drugiej kwarcie meczu z Jacksonville Jaguars.

Ta wiadomość zbiega się z tym, że jego kolega Kadarius Toney został wykluczony z gry z powodu kontuzji ścięgna, co stawia Smith-Schustera z powrotem na pozycji WR1.

Joe Mixon wykluczony z gry przeciwko Titans

Biegacz Cincinnati Bengals Joe Mixon został wykluczony z niedzielnego meczu z Tennessee Titans w raporcie kontuzji drużyny. Mixon doznał wstrząśnienia mózgu w zeszłotygodniowym zwycięstwie nad Steelers.

Gwiazdorski wide receiver Ja’Marr Chase kontuzjował swoje biodro miesiąc temu i oficjalnie figuruje jako questionable. Według trenera Zaca Taylora, miał „dobry tydzień” w ograniczonych praktykach w środę i czwartek.

Bears QB Justin Fields game-time decision

Chicago oficjalnie wymieniło rozgrywającego Justina Fieldsa jako wątpliwego w niedzielnym meczu z New York Jets z powodu kontuzji barku. Choć wyraził nadzieję na grę, Fields był ograniczony na treningu przez cały tydzień.

Rookie defensive backs Kyler Gordon i Jaquan Brisker są obaj wykluczeni ze wstrząśnieniami mózgu.