NFL Christmas Day top plays: Brady, Bucs wygrywają w OT; Packers, Rams zapewniają sobie zwycięstwa

Tydzień 16 sezonu NFL trwa w niedzielę – a my mamy dla Was całą akcję z trzech meczów w Boże Narodzenie! W nocy Tom Brady i Tampa Bay Buccaneers pokonali 10-punktowy deficyt w czwartej kwarcie, by w dogrywce wygrać z prowadzonymi przez Trace’a McSorleya Arizona Cardinals.

Wcześniej Aaron Rodgers i Green Bay Packers zdenerwowali Tua Tagovailoa i Miami Dolphins na Hard Rock Stadium na Florydzie. Prowadząc 20-13 w połowie meczu, Packers zdobyli 16 punktów bez odpowiedzi w drugiej połowie, gdy Tagovailoa rzucił przechwyt w trzech ostatnich podjazdach Dolphins.

Gdzie indziej, Baker Mayfield i Los Angeles Rams zdominowali Denver Broncos u siebie w L.A., zdobywając ponad 30 punktów.

Oto najlepsze zagrania z niedzielnej ramówki!

Tampa Bay Buccanners at Arizona Cardinals

Podstęp!

Cardinals wymyślili chytrą zagrywkę na fourth-and-2, zdobywając kluczowe pierwsze przyłożenie na początku pierwszej kwarty.

Going down

Obrona Bucs zepsuła McSorley’a na trzeciej próbie, wychodząc z piłką blisko połowy boiska po tym, jak QB Cardinals ją stracił.

Too tough

Tampa Bay skończyła z przewróceniem piłki po stracie – w dużej mierze dzięki J.J. Watta.

Nie tak to rozrysowali

Pod koniec drugiej kwarty, podanie Brady’ego do Mike’a Evansa zostało odebrane na linii 2 jardów Cardinals i zwrócone 39 jardów w przeciwną stronę. W ten sposób na półmetku było 6-3, a Bucs mieli lekką przewagę.

Przechwycenie GOATa… znowu

Marco Wilson zatrzymał obiecującą akcję Bucs w trzeciej kwarcie, przechwytując Brady’ego po raz drugi.

Hollywood sięga głęboko

McSorley pokazał siłę swojego ramienia, podając do Marquise’a Browna na 47 jardów. Cardinals zdobyli bramkę, wychodząc na prowadzenie 9-6 na początku czwartej kwarty.

Hurdling the punter?!

Pharoh Cooper właśnie to zrobił. Cardinals punt returner w stylowy sposób przeleciał nad Jake’m Camardą, ku uciesze kolegów z drużyny.

Pędząc do sukcesu

Cardinals wyszli na prowadzenie 16-6 w czwartej kwarcie po 22-jardowym podaniu Jamesa Connera.

Bucs jeszcze nie skończyli

Brady wyciągnął Tampa Bay na prowadzenie 16-13 w czwartej kwarcie po swoim pierwszym TD w meczu, 3 jardowym podaniu do Rachaada White’a.

Remisowy mecz na pustyni

Po wymuszeniu fumble’u Cardinals, Bucs skapitalizowali, wyrównując wynik na 16, dzięki 42-jardowej bramce Ryana Succopa przed upływem dwóch minut.

Bucs wygrywają w OT!

Succop okazał się skuteczny w dogrywce, wbijając swojego czwartego gola tej nocy, aby wysłać Bucs do zwycięstwa 19-16.

Los Angeles Rams 51, Denver Broncos 14

There’s still a Durant playing on Christmas Day

Sure, Nets star Kevin Durant isn’t play in a Christmas Day game for the first time since 2009 (when healthy), but another Durant is making plays.

Debiutant Rams, Cobie Durant, przechwycił piłkę, dając swojej drużynie dobrą pozycję.

Do domu!

Tyler Higbee wykonał odbiór tuż przed linią bramkową i wjechał do strefy końcowej, dając Los Angeles prowadzenie 10-0 w pierwszym kwartale.

Hej, były kolego z drużyny!

Bobby Wagner włączył się do zabawy, przechwytując Russella Wilsona, swojego byłego kolegę z drużyny Seattle Seahawks, aby dać Rams świetną pozycję na boisku przy kolejnych podaniach.

Cam Akers powiększa przewagę

The Rams running back znalazł drogę do strefy końcowej na trzy jardowym biegu, aby dać L.A. prowadzenie 17-0 w pierwszym kwartale.

Courtland Sutton zachowuje zimną krew

Przyjmujący Broncos wykonał nurkujący chwyt wzdłuż linii bocznej, który początkowo został uznany za niekompletny, ale Denver zakwestionowało zagranie i szybka rewizja wykazała, że Sutton wykonał chwyt.

Złapanie pomogło Broncos w zdobyciu bramki i doprowadzeniu do stanu 17-3.

Święty Mikołaj TDs

Higbee zdobył swoje drugie przyłożenie w drugiej kwarcie, dając Rams prowadzenie 24-3 na początku drugiej kwarty.

Po tym Rams zdobyli 2 jardowe przyłożenie od Akersa, dzięki czemu w połowie meczu prowadzili 31-6.

Na dobrą sprawę

Denver dołożyło przyłożenie w połowie czwartej kwarty, dzięki bocznemu chwytowi Grega Dulcicha.

Chaos!

Durant przypieczętował wynik dla Ramsów 85-jardowym przechwytem zamienionym na przyłożenie w czwartej kwarcie.

Green Bay Packers 26, Miami Dolphins 20

Prawie biegnąc przez całą drogę

Po tym jak Dolphins wyszli na prowadzenie 3-0 na początku meczu, Keisean Nixon zapewnił Packers świetną pozycję, oddając kolejny rzut na 94 jardy, dzięki czemu Green Bay znalazło się na linii 10 jardów Miami. Packers nie byli w stanie w pełni wykorzystać tej sytuacji, zdobywając field goal.

Waddle your way for six!

Jaylen Waddle wziął podanie Tagovailoa na odległość, zamieniając 10-jardowy odbiór na 84-jardowe przyłożenie, dzięki któremu Miami wygrało 10-3.

Got a Marcedes for Christmas

Green Bay w końcu dotarł do strefy końcowej, kiedy Rodgers znalazł Marcedesa Lewisa szeroko otwartego, aby zremisować mecz przy 10-10.

Star power

Ulubionym prezentem Tagovailoa w tym sezonie był Tyreek Hill, a on połączył się z nim ponownie w Boże Narodzenie. Gwiazdor złapał 52 jardy, dzięki czemu Dolphins znaleźli się na linii 1 jarda Packers.

Następnie Jeff Wilson wbiegł po przyłożenie w kolejnym zagraniu, dając Miami prowadzenie 17-10.

Nie na rękę Miami

Packers próbowali utrzymać swój napęd przy życiu, wykonując fake punt na czwartym jardzie, głęboko na własnym terytorium. Delfiny wywęszyły fałszerstwo szybciej, niż Mikołaj wywęszył ciasteczka w Wigilię.

Duża konwersja na czwartej próbie

Rodgers wykorzystał play-action na swoją korzyść, znajdując Christiana Watsona otwartego na pierwszą próbę, co pomogło Packersom w zdobyciu bramki i doprowadzeniu do stanu 20-13 przed połową.

Sliiiide w lewo

Rodgers przesunął się w lewo i ponownie odnalazł Lewisa, ale tym razem na 30-sto jardowym podaniu, które ustawiło Packers na linii 7 jardów Dolphins.

Niesamowity AJ

AJ Dillon wjechał do strefy końcowej zaledwie dwa razy po głębokim podaniu Rodgersa, by wyrównać stan meczu na początku trzeciej kwarty.

Obrona Dolphins zdobywa punkt… ale czy było tam PI?

Rodgers chciał wszystko na 3&15, podając do Allena Lazarda. Kader Kohou dokonał przechwytu dla Dolphins, ale wyglądało na to, że mógł uciec od kontaktu.

„Ball Don’t Lie”, przynajmniej dla fanów Packers

W grze zaraz po przechwycie Rodgersa, Packers odzyskali piłkę, kiedy Tagovailoa rzucił piłkę prosto na Jaire’a Alexandra, dając Green Bay świetną pozycję w polu.

Prezent dla De’Vondre Campbella

Tagovailoa rzucił kolejny przechwyt prosto na linebackera Packers, gdy Dolphins prowadzili, by albo zremisować, albo objąć prowadzenie.

Tua turnover

Rozgrywający Dolphins rzucił trzeci przechwyt w swoich ostatnich trzech susach, gdy jego ostatnie podanie w meczu trafiło prosto do Rasula Douglasa, pieczętując wygraną 26-20 dla Packers.

National Football League

Dowiedz się więcej z National Football League Śledź swoich ulubieńców, aby uzyskać informacje o meczach, wiadomościach i więcej