NFL Betting Week 9: Pięć underdogów do rozważenia

Scott Pianowski

Analityk Yahoo fantasy football Scott Pianowski ujawnia swój tygodniowy kupon na zakłady NFL w swojej kolumnie Throwing Darts. Sprawdź, gdzie stawia swoje żelki na tydzień 9. Wszystkie linie dzięki uprzejmości naszych przyjaciół z BetMGM.

Booked a 3-2 result last week and darn happy about that, because it was a favorite-dominated slate. A kiedy pojawiają się faworyci, to z reguły nie jest to dobre dla Rzutek. Mój etos jest zawsze taki, że powinieneś zacząć od skłaniania się ku faworytowi. W tym tygodniu poszukajmy kilku szczekających psów. Seahawks +2 w Cardinals. Co Arizona robi lepiej niż Seattle? Obrona biegowa to pikuś, Seattle lepiej rzuca piłkę, Seattle lepiej broni podania, Seattle ma nawet lepsze special teams. Ken Walker dostaje nod nad James Conner lub Eno Benjamin. Wybieram też sztab trenerski Seahawks nad sztabem Arizony. Jest to punkt rewanżowy dla Arizony, ale to wszystko, czego można się czepić. Ja mogę tylko złapać punkty.

Falcons +3 vs. Chargers

Nie ufam Chargers tak daleko, jak mogę ich rzucić, a podczas gdy Falcons mają swoje problemy, przynajmniej wiemy, że mogą uruchomić piłkę na każdym (a obrona biegowa LAC to bałagan). To może być konkurencyjny mecz do czwartej tercji; chętnie wezmę punkty z domowym underdogiem.

Jets +11.5 vs. Bills

Nowy Jork ma obronę z pierwszej dziesiątki i miejmy nadzieję, że to wystarczy, aby utrzymać to blisko. Kluczem jest Zach Wilson nie oddający gry i osłony. Rozumiałbym tę linię, gdyby Jets byli jednym z punching bagów ligi, ale są konkurencyjną grupą.

Zach Wilson #2 of the New York Jets runs with the ball during the second half of an NFL game against the New England Patriots

Zach Wilson pozostaje jednym z większych znaków zapytania w NFL, ale mimo wszystko Jets mają szansę w Week 9. (Photo by Mike Stobe/Getty Images)

Commanders +3 vs. Vikings

Podobałoby nam się to o wiele bardziej przy +3.5, ale być może ten statek już odpłynął. Rekord 6-1 Minnesoty to w większości oszustwo (mecz z Miami, na początek, powinien być przegrany), a Kirk Cousins ma swój najgorszy sezon, odkąd został starterem. Ofensywa Waszyngtonu jest nieco ciekawsza z Taylorem Heinicke, a obrona przez większość roku była przeciętna lub lepsza.

Panthers +7.5 vs. Bengals

Cincinnati ma wiele do naprawienia po poniedziałkowym nieudanym występie, ale niestety Ja’Marr Chase nie wróci w najbliższym czasie. Pass defense Caroliny jest nieszczelna, ale jak bardzo Cincinnati będzie w stanie to wykorzystać? P.J. Walker przywrócił życie DJ Moore. Pantery mogą się zawiesić.

Ostatni tydzień: 3-2

Sezon: 27-13

Historyczny rekord Pianowa w rzucaniu lotkami (tylko dwa przegrane sezony w ciągu 13 lat) oraz wyniki tygodniowe z 2022 rokusą podane tutaj

Posłuchaj prognozy Yahoo Fantasy Football Forecast