Neymar kontuzjowany: we łzach na ławce, Brazylia niespokojna. Co się stało

DOHA (Katar) – Zwycięstwo w Pucharze Świata otwierającym dla Brazylii, która wygrała 2-0 z Serbią, ale był to wieczór, który groził, że stanie się gorzki dla Selecao. W meczu przeciwko Vlahovicowi i jego kolegom z drużyny, numer 10 został uderzony przez Milenkovica w 67 minucie, i próbował pozostać na boisku przez 13 minut, ale w 80 minucie meczu usiadł na boisku, poddając się bólowi Antony w jego miejsce). Na ławce Neymar od razu dostał lód, ale niedługo potem zatopił się we łzach, tylko po to, by pocieszali go koledzy z drużyny. Zdjęcia wstrząsnęły całą Brazylią, w tym to z jego spuchniętą kostką, które jest naprawdę przerażające. Jedna ze słabości Brazylijczyka, właśnie kostki, na których miał wiele kontuzji, w tym to złamanie z Psg, które trzymało go poza boiskiem przez trzy miesiące. Teraz Tite czeka na wyniki badań, aby zrozumieć, jaka będzie przyszłość O’Neya, ale Mistrzostwa Świata w Katarze grożą utratą kolejnego absolutnego bohatera.

Neymar, Brazylia w niepokoju

O stanie Neymara, lekarz Brazylii, Rodrigo Lasmar: „Zobaczymy jak zareaguje. Rozpoczęliśmy leczenie, ale musimy być ostrożni i cierpliwi. Jest za wcześnie, by cokolwiek powiedzieć. Zobaczymy, jak to się potoczy”. Tak więc, stan gwiazdy Psg pozostaje do wglądu, więcej aktualizacji na temat jego stanu w najbliższych godzinach.

Neymar, Tite uspokaja

Neymar? Mimo bólu pozostał na boisku, bo drużyna go potrzebowała, wpisał się w obie zdobyte przez nas bramki. Czy będzie kontynuował grę w Mistrzostwach Świata? Tak jestem tego pewien” uspokaja trener Brazylii, który komentuje stan zdrowia numeru 10. Na temat meczu, brazylijski trener dodaje: „Ogólnie rzecz biorąc, zwycięstwo było przekonujące, ale było kilka zawodów w ramach tego samego meczu. W pierwszej połowie nie utrzymaliśmy swojego standardu. Miałem duży wybór, jeśli chodzi o zawodników, których mogłem powołać, ale jestem przekonany, że mogą sobie poradzić. W drugiej połowie mieliśmy więcej precyzji w podaniach, nie wiem ile szans bramkowych, ale mimo to zespół bardzo się rozwinął.”

Zapisz się do ligi fantasy Tuttosport League i wygraj wspaniałe nagrody!