Najważniejsze wydarzenia 7. tygodnia USFL: Birmingham Stallions pokonują New Orleans Breakers

Tydzień 7 sezonu USFL jest wypełniony meczami, które mają poważne implikacje dla playoffów, a my mamy dla Ciebie całą akcję z sobotniego meczu, który zawiera parę kluczowych meczów.

Po pierwsze, Birmingham Stallions (5-2) pokonali New Orleans Breakers (4-3) 24-20 w walce o pierwsze miejsce w South Division. Stallions utrzymywali kontrolę przez większą część meczu, a Alex McGough zdobył parę przyłożeń. Ale Breakers mieli szansę na wygranie meczu. Stallions zdołali jednak przechwycić piłkę w ostatniej akcji meczu, aby zapewnić sobie zwycięstwo.

Później Pittsburgh Maulers (2-4) spróbują odbić się od porażki w 6. tygodniu i zmierzą się z Philadelphia Stars (3-3) (21:00 ET w FS1 i aplikacji FOX Sports).

Zobacz pełną listę meczów sezonu zasadniczego tydzień po tygodniu tutaj.

Oto najważniejsze momenty!

Birmingham Stallions 24, New Orleans Breakers 20

Wszyscy Alexowie w strefie końcowej

Po tym, jak Stallions powstrzymali Breakersów przed strefą końcową i zmusili ich do kopnięcia gola terenowego na pierwszym dysku meczu, odpowiedzieli własnym wynikiem. Siedem zagrań na 60 jardów zakończyło się przyłożeniem Alexa McGougha, które dało Birmingham prowadzenie 7-3.

Recovery to backflip

Stallions mieli oddać piłkę Breakersom, ale stłumiony punt przez Nowy Orlean pozwolił Birmingham CB Bryanowi Millsowi odzyskać piłkę dla swojej drużyny. Aby to uczcić, Mills wykonał salto w tył, a Stallions powiększyli swoją przewagę do 10-3 w drugiej kwarcie.

Poling power!

Quentin Poling wykonał potężne uderzenie w sack dla Stallions, aby pomóc obronie Birmingham kontynuować dominację w pierwszej połowie.

Taniec w worku!

Vontae Diggs uderzył „Carltona” po tym, jak pod koniec pierwszej połowy zdobył duży worek, który pomógł utrzymać prowadzenie Stallions na poziomie czterech.

Ricky rows w strefie końcowej

Ricky Person Jr. zdobył swoje pierwsze przyłożenie w sezonie na początku trzeciej kwarty, aby zwiększyć prowadzenie Stallions do 17-6. Po zdobyciu sześciu punktów zdecydował się wiosłować łodzią, podczas gdy Stallions nadal parli do przodu.

Piłka dla Breakers!

Jarey Elder podniósł piłkę dla Breakers, aby ustawić ich na terytorium Stallions. Odzyskanie piłki po fumble pozwoliło Breakersom zdobyć field goal i zmniejszyć przewagę Stallions do 17-9 w trzeciej kwarcie.

McGough na celowniku

QB Stallions uderzył Jace’a Sternbergera w kroku, zdobywając 20-jardowe przyłożenie, które pomogło Birmingham zwiększyć przewagę do 24-9 na minutę przed końcem trzeciej kwarty.

Powrót do gry

The Breakers sprawili, że mecz zakończył się jednym punktem na początku czwartej kwarty, kiedy McLeod Bethel-Thompson znalazł Lee Morrisa przez środek i zdobył 10-jardowe przyłożenie. W następnym zagraniu Bethel-Thompson ponownie przeszedł przez środek i znalazł Sage’a Surratta do dwupunktowej konwersji, która sprawiła, że mecz 24-17.

Z głębi!

55-jardowy field goal Matthew Coghlina na około sześć minut przed końcem pomógł Breakersom wyrównać na 24-20.

Scena przedmeczowa

Gorąca atmosfera

Wraz z rozgrzewającym się sezonem USFL, Stallions i Breakers rozpalili atmosferę przed sobotnim starciem dwóch najlepszych drużyn ligi.

Uhonorowanie tych, którzy służyli

Ponieważ jest to weekend Dnia Pamięci, Djimon Brooks uhonorował swojego dziadka, który służył krajowi, przed sobotnim meczem.

Rozgrzewka

Stallions i Breakers poczynili ostatnie przygotowania przed rozpoczęciem meczu.

FOLLOW Śledź swoje ulubione, aby spersonalizować swoje wrażenia z FOX Sports

New Orleans Breakers

New Orleans Breakers

Birmingham Stallions

Birmingham Stallions

United States Football League

United States Football League


United States Football League

Get more from United States Football League Follow your favorites to get information about games, wiadomościach i nie tylko