Najnowsza książka Alexa Del Piero

Jego historia mówi sama za siebie. Alessandro Del Piero jest jednym z najsilniejszych i najbardziej lubianych piłkarzy we włoskiej piłce. Kapitan i chorąży Juventusu, były numer 10 w swojej 20-letniej karierze wygrał wszystko, został również mistrzem świata w 2006 roku, z tą drużyną narodową, która sprawiła, że całe Włochy śniły przez całe lato.

Pinutricchio zawiesił buty już jakiś czas temu, ale w ostatnich latach z pewnością nie próżnował. Napisał nie mniej niż cztery książki, opisując z tysiącem niuansów drogę, na której odegrał wiodącą rolę w najnowszej historii naszego futbolu, na zawsze odciskając swój ślad z koszulką bianconera na ramionach.

Manualx: książka Alexa Del Piero w ofercie Amazona

Dla wszystkich fanów Juventusu, ale także dla tych, którzy kochają piłkę nożną w jej najbardziej intymnej istocie, w ofercie na Amazon jest najnowsza książka napisana we współpracy z dziennikarzem sportowym Marco Cattaneo, autorstwa Alessandro Del Piero: Manualex, tutto il bello del calcio, wydana przez Rizzoli.

Manualex nie opowiada tylko anegdoty, wspomnienia i emocje jakich doświadczył były numer dziesięć Juventusu podczas swojej niezwykłej kariery. To także podręcznik, w istocie badający liczby, statystyki, informacje, ciekawostki, rankingi, rekordy dotyczące najnowszej historii krajowej i międzynarodowej piłki nożnej i nie tylko.

Manualex: Książka Alexa Del Piero w ofercie Amazona