MŚ teraz: Człowiek Meczu w meczu Urugwaj vs. Korea Południowa

Urugwaj i Korea Południowa walczyły o czwarty bezbramkowy remis podczas 2022 FIFA World Cup na Education City Stadium w czwartek. To o trzy więcej bezbramkowych remisów niż podczas Mistrzostw Świata FIFA 2018 – a jesteśmy dopiero w pierwszym etapie rozgrywek grupowych.

Gdy obie drużyny walczyły o zdobycie po jednym punkcie w grupie H, analitycy „World Cup Now” Cobi Jones, Sacha Kljestan i Jimmy Conrad starali się jak najlepiej znaleźć Człowieka Meczu w meczu, w którym padł tylko jeden strzał na bramkę.

Cobi: Ostatnie pięć minut meczu

Nie było osoby, która wyróżniała się dla mnie. Dla mnie Man of the Match było ostatnie pięć minut. To wtedy zrobiło się ekscytująco. Wtedy zaczęło się robić trochę chaosu i akcji. Do tego momentu to było … eh?

Sacha: Prawie Federico Valverde, ale nie do końca

Gdyby ten strzał Federico Valverde wszedł, który odbił się od Górnego V w [89 minucie], byłby Man of the Match i byłby gościem, o którym byśmy mówili. Podkreśliłem go przed meczem, ale wyglądał na zmęczonego.

Rozegrał wiele spotkań dla Realu Madryt. Tak jak powiedział Cobi, te drużyny nie miały typowych trzech-czterech tygodni przygotowań do Mistrzostw Świata, które zazwyczaj wszyscy mają podczas letnich Mistrzostw Świata. W końcówce wyglądał na trochę zmęczonego. Nie wyglądał na swojego zwyczajnego „ja”, który pokrywa teren jak szalony, który odbiera piłkę i drybluje przez środek pola. Był w porządku. Gdyby ta bramka wpadła, byłoby to fantastyczne dla nas wszystkich. Ale niestety nie wpadła.

Konrad: Ludzie, którzy oglądali wszystkie 90 minut

Jesteście tam prawdziwymi bohaterami. To było naprawdę trudne do przejścia. Pewnie powinniście podziękować Urugwajowi za to, że utrudnił wam oglądanie. To jest to, co oni robią. I zazwyczaj im się to udaje, ale dziś nie był to ten dzień. Ale 0-0 to jest to, co dostali i teraz są dwa kolejne mecze, o które trzeba grać i próbować dostać się do następnej rundy.

Urugwaj vs. Korea Południowa Highlights | 2022 FIFA World Cup

Uruguay vs. South Korea Highlights | 2022 FIFA World Cup

Urugwaj i Korea Południowa doszły do remisu 0-0.

Przeczytaj więcej z Mistrzostw Świata:

Sprawdź pełny harmonogram Mistrzostw Świata i jak oglądać każdy mecz na żywo tutaj.


FIFA World Cup 2022

Dowiedz się więcej z FIFA World Cup 2022 Śledź swoich faworytów, aby otrzymywać informacje o meczach, news and more


in this topic

 South Korea South Korea