MLB Trade Rumors: Kyle Hendricks z Cubs debiutuje na szczycie Power Rankings

Hendricks sprawia, że Cubs Trade-Chip Power Rankings debiutuje na pozycji nr 1 pierwotnie pojawił się na NBC Sports Chicago

W sam raz na lipiec i najbardziej pracowity okres sezonu dla kupujących pretendentów, trio weteranów Cubs zebrało w ciągu ostatniego miesiąca rodzaj grupowej prezentacji dla niedoszłych kupców, której pozazdrościłby każdy sprzedawca.(Louis, Atlancie, Bostonowi i Jankesom w tym roku – wszystko od początku czerwca – David Robertson i weterani Mychal Givens i Chris Martin mają łącznie 0.75 ERA w 20 występach.

W 24 połączonych inningach w tym okresie, tylko Givens dał zarobiony bieg, i to dwa 2 czerwca – pierwszy występ któregokolwiek z nich w tym okresie.

Po drodze Martin pokonał broniących tytułu Braves (swoją byłą drużynę) i zdobył holdery przeciwko Cardinals i Red Sox; a Robertson pokonał Cardinals w St. Louis i zdobył swój ósmy, dziewiąty, dziesiąty i jedenasty save przeciwko Braves, Cardinals, Red Sox i Red Sox ponownie.

Myślisz, że te drużyny nie zauważyły.

Relief pitching może być na szczycie listy życzeń Bostonu w terminie. Jankesi prawie na pewno będą na rynku (i mogą pamiętać każdy z trio scoreless inning w Bronxie w jednym meczu tej serii, który nie był Yankees blowout).

Być może nie będzie to Wielka Trójka Craig Kimbrel, Andrew Chafin i Ryan Tepera, która w zeszłym roku przyniosła Cubs reliever Codi Heuer, second baseman Nick Madrigal i trzech prospektów.

Ale stay tuned for what might be an intriguing July for this year’s version of the Cubs’ Big Three bullpen pieces.

1. Kyle Hendricks (poprzedni tydzień: NR) – Back-to-back „vintage Kyle” starts since a prescribed rest for shoulder fatigue suddenly has the Cubs’ Opening Day starter looking like a potentially high-value trade chip in a market without a slam-dunk October monster.

It’s a „double-edged sword”, he said of pitching well enough to help the team at a time it also drives his trade value up as he toils for a certain seller. Hendricks nie chce nigdzie iść, powiedział. Ale on jest bracing dla możliwości.

„Nie wiem, czy możesz być przygotowany na to,” powiedział człowiek, który pokonał Clayton Kershaw dla pennant w 2016 roku i rozpoczął historyczne Game 7 zwycięstwo w World Series. „Ale wszystko, co wydarzyło się w zeszłym roku, naprawdę otworzyło nam oczy. Zobaczyliśmy, co może się stać.”

RELATED: Hendricks: Trade z Cubs byłby 'szokiem’

2. Willson Contreras (poprzedni tydzień: 3) – Najprawdopodobniej najbardziej podstawowy gracz, który zostanie przeniesiony w terminie, również przesuwa się o jedno miejsce w górę w tygodniu, w którym oczekuje się, że po raz trzeci w czterech meczach All-Star zostanie nazwany startowym łapaczem NL.

Jeśli zarówno on, jak i Hendricks zostaną przehandlowani, to z mistrzowskiego rosteru z 2016 roku pozostanie tylko jeden gracz, Jason Heyward, na nowo podnosząc pytanie, czy mocno złagodzony prawoskrzydłowy rozegrał swój ostatni mecz jako Cub (jest na IL z kontuzją kolana o niepewnej powadze).

3. David Robertson (poprzedni tydzień: 1) – Robertson spada z pierwszego miejsca z niewielkiej winy; jest to głównie funkcja wstrząsającego Power Rankings debiutu Hendricksa na pierwszym miejscu. W rzeczywistości, kolejny mocny tydzień nie tylko pomógł utrzymać bardzo dużą wartość handlową, ale utrzymuje go w grze o szansę na drugie miejsce w All-Star w ten weekend.

4. Ian Happ (poprzedni tydzień: 2) – Happ wypada z pierwszej trójki po raz pierwszy w tym sezonie, pomimo kolejnego mocnego tygodnia (.943 OPS przeciwko Reds i Red Sox). Czy to dlatego, że narracja przesuwa się z jego wartości handlowej (jest duża) na jego długoterminową wartość dla Cubs i ewentualne przedłużenie?

Może. Ale nie śpijcie nad możliwym pierwszym All-Starem w deadline. Dodatkowy rok kontroli klubowej w przyszłym roku wciąż czyni go mocnym nr 4 w tym tygodniu.

5. (remis) Chris Martin i Mychal Givens (w zeszłym tygodniu: odpowiednio 4 i NR) – Pierwszy remis w Power Rankings w tym sezonie mówi tyle samo o wspomnianym wcześniej grupowym sukcesie back-end bullpen guys wobec potencjalnych kupców, co o rynku handlowym, który w najbliższych tygodniach, jeśli nie dniach, znacznie się ożywi.

Wypadł: David Bote.

Kliknij tutaj, aby śledzić Cubs Talk Podcast.

Pobierz

Pobierz MyTeams Today!