Milwaukee Bucks trade rumors tracker: Trzecia drużyna potrzebna za Jae Crowdera?

NBA trade deadline 9 lutego nadszedł i minął, a generalny menadżer Milwaukee Bucks Jon Horst wykonał kolejny ruch w połowie sezonu, aby poprawić swój zespół, pozyskując Jae Crowdera. Od momentu przejęcia pracy w 2017 roku, Horst wykonał kilka ruchów w sezonie poprzez handel i wolną agencję, aby wzmocnić roster:

  • George Hill (grudzień 2018)

  • Nikola Mirotić (luty 2019)

  • P.J. Tucker (marzec 2021)

  • Jevon Carter, DeAndre’ Bembry i Serge Ibaka (luty 2022)

  • Jae Crowder (luty, 2023)

Z drużyną głęboko w podatku od luksusu, kliknij tutaj, aby zobaczyć jakie ograniczenia cap mają Bucks.

Bookmark this page for the latest on Bucks buyout market rumors:

Goran Dragić

ESPN podało 2 marca, że Bucks stali się „frontrunnerami” dla 36-letniego point guarda, który ostatnio grał w Chicago Bulls. Dragić wystąpił w 51 meczach dla Bulls, wszystkie z ławki i trafiał 35.2% zza linii trzech punktów. Notował też średnio 2,7 asysty w mniej więcej 15 minut na mecz.

Analiza: All-star w sezonie 2017-18, Dragić nie jest już tym graczem, ale mógłby zapewnić pewne odciążenie dla Jrue Holiday’a w backcourcie. Dragić ma 6-3, więc jest większy od Jevona Cartera jako rezerwowy point guard, ale w wieku 36 lat Dragić nie przyjdzie i nie rozpali żadnego z końców boiska. Jest jednak graczem, który mógłby dostać kilka minut w playoffach i być pod presją, ponieważ zagrał w 60 meczach playoff, w tym w jednym finale Konferencji Zachodniej (2010 z Phoenix) i jednym finale NBA (2020 z Miami).

Derrick Rose

Ian Begley, który obejmuje New York Knicks, poinformował wczesnym popołudniem w czwartek, że Bucks wciąż są zainteresowani Rose’em jako dodatkiem do głębi guarda Milwaukee.

Reporter NBA Marc Stein poinformował we wtorek wieczorem, że Bucks wykazali zainteresowanie byłym MVP i obecnym rezerwowym point guardem New York Knicks. 34-letni Rose rozegrał dla Knicks zaledwie 26 spotkań, a ostatni raz na parkiecie pojawił się 31 grudnia. Weteran w ostatnich dwóch latach poprawił swój rzut za trzy punkty na poziomie 39,4%, ale na początku roku zrobił zaledwie 31,7%, zanim został skutecznie wyłączony.

Analiza: Gracz z ławki od sezonu 2017-18, Rose wciąż może zapewnić punktowy cios i stabilny wpływ na ofensywę w spurts. Jest w ostatnim roku kontraktu, który płaci mu 14,5 miliona dolarów, ale Bucks mają teraz trochę miejsca w rosterze po skutecznym odjęciu trzech graczy (George Hill, Serge Ibaka, Jordan Nwora) i dodaniu tylko jednego (Jae Crowder). Czy Rose może być kandydatem do wykupu? W Milwaukee Rose będzie lepiej prezentował się w ataku za trzy punkty i wciąż będzie potrafił stworzyć swój własny rzut w sytuacjach jeden na jeden, a to było problemem Bucks w postseason.

Choć Hill nie grał zbyt wiele przez ostatnie kilka miesięcy, to kolejny większy point guard za Jrue Holidayem mógłby być pomocny w zakończeniu sezonu regularnego.

Former Marquette basketball star and current Phoenix Suns player Jae Crowder is shown during the first half of the Marquette-St. John's game on Saturday, March 5, 2022, at Fiserv Forum in Milwaukee. Crowder has not played this season.

Była gwiazda koszykówki Marquette i obecny gracz Phoenix Suns Jae Crowder jest pokazany podczas pierwszej połowy meczu Marquette-St. John’s w sobotę, 5 marca 2022 roku, w Fiserv Forum w Milwaukee. Crowder nie zagrał jeszcze w tym sezonie.

Jae Crowder

Po tygodniach i tygodniach spekulacji, Jae Crowder zmierza do Milwaukee, części wielozespołowej transakcji, która wysłała Serge’a Ibakę, George’a Hilla i Jordana Nwora do Indiany, z pięcioma drugorundowymi pickami draftu również zmierzającymi do Nets.

Bucks byli powiązani z 32-letnim byłym graczem Marquette University, odkąd Crowder i Phoenix Suns uzgodnili, że nie dołączy do drużyny w tym roku. Crowder nie zagrał jeszcze w tym sezonie.

Analiza: To ma sens, że Bucks interesowali się Crowderem. To 6-foot-6, 235-pound forward, który zdaniem Bucks wciąż może bronić niektórych większych skrzydłowych w Konferencji Wschodniej. Crowder trafiał 34,8% swoich rzutów za trzy punkty w zeszłym sezonie i w całej karierze trafia 34,6% rzutów za trzy punkty, choć podczas runu Suns w Finałach NBA w sezonie 2020-21 trafiał 38,9% swoich trójek. Pytanie, jak długo zajmie Crowderowi dojście do formy meczowej po tak długiej przerwie, a następnie możliwość przejścia do nowych ról w ograniczonych minutach z ławki.

Serge Ibaka came to the Bucks via a trade in February 2022 with Brook Lopez hurt, but after re-signing with the team in the offseason the 33-year-old has only appeared in 16 games this season.

Serge Ibaka trafił do Bucks poprzez wymianę w lutym 2022 roku z kontuzjowanym Brookiem Lopezem, ale po ponownym podpisaniu kontraktu z drużyną w offseason 33-latek wystąpił w tym sezonie tylko w 16 meczach.

Serge Ibaka

Ibaka był częścią wymiany, która sprowadziła Crowdera do Milwaukee.

The Athletic doniósł, że 33-letni center i Bucks uzgodnili, że spróbują znaleźć miejsce, by go przehandlować, a ponieważ Ibaka jest na pokładzie tego pomysłu, to ułatwia sprawę, bo ma klauzulę no-trade. Obecnie kieruje się do Indiany jako część transakcji mającej na celu pozyskanie Jae Crowdera. Ibaka ponownie podpisał kontrakt w tym offseason, po tym jak Bucks wymienili go w lutym, kiedy Brook Lopez wracał do zdrowia po operacji pleców, ale Ibaka wystąpił w zaledwie 16 meczach i zagrał tylko dwa razy od 21 listopada z powodu choroby i powodów osobistych.

Eric Gordon

Houston Rockets wysłali Gordona do Los Angeles Clippers, a John Wall wrócił do Rockets.

Reporter NBA Marc Stein poinformował, że Bucks zaoferowali 4 drugorundowe picki draftu do Houston za 34-letniego obrońcę. Gordon zarabia w tym sezonie około 19,5 miliona dolarów, więc niektórzy gracze musieliby zostać przesunięci, aby transakcja zadziałała dla Bucks.

Cam Reddish

Knicks wysłali Reddisha przez kraj do Portland za Josha Harta. Ale to nie tylko Reddish, bo Knicks włączyli do Trail Blazers także Svi Mykhailiuka, Ryana Arcidiacano i pierwszorundowy pick draftu.

23-letni skrzydłowy New York Knicks jest łączony z Bucks od grudnia i zainteresowanie nie ustaje. Knicks podobno szukali drugorundowych picków draftu, by przenieść Reddisha, który nie był w stanie konsekwentnie dostawać minut dla Knicks.

Immanuel Quickley

Hoops Hype, własność USA TODAY, połączył Bucks z guardem Knicks na początku stycznia. Quickley nie został sprzedany, ponieważ stał się zaufaną opcją z ławki dla trenera Knicks Toma Thibodeau.

Więcej: Grayson Allen stał się jednym z najlepszych defensywnych graczy Bucks i dostał nawet pieczątkę aprobaty od Jrue Holiday’a

Więcej: Giannis Antetokounmpo przesuwa się na czoło głosowania w Eastern Conference All-Star Game, w pozycji do bycia „kapitanem”

Nasi subskrybenci umożliwiają to doniesienie. Proszę rozważyć wsparcie lokalnego dziennikarstwa poprzez subskrypcję Journal Sentinel na jsonline.com/deal.

DOWNLOAD THE APP: Get the latest news, sports and more

This article originally appeared on Milwaukee Journal Sentinel: Milwaukee Bucks buyout rumors tracker: 'Frontrunner’ for Goran Dragić